Nisan 2018’de Netflix Ekranlarında Neler Var ?

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı ve bunu da sürekli değişimiyle internet ekranlarına taşıyor. Artık 2018 ile bu değişimler daha da hızlanacak.

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene Netflix önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Bu ay için orijinal yapımlarda 15 dizi, 11 film, 5 belgesel serisi dahil olmak üzere toplam 41 orijinal yapımı izleyicilerin beğenisine sunulacak. Ayrıca 131 yeni lisanslı içerik Netflix Türkiye kataloğuna ekleniyor.

La Casa De Papel’in 2. sezonu 1960’ların ikonik bilim kurgu dizisi Lost in Space’i de göreceğimiz Nisan ayında bakalım başka neler var ?

NETFLIX TÜRKİYE’DE BU AY – NİSAN 2018

 

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

La casa de papel 3. sezon izle

Lost in Space: 1. Sezon (13/4/2018)
1960’ların ikonik bilim kurgu dizisine yeniden hayat veren bu dizide, Robinson ailesi dünyadaki kriz nedeniyle insanlık tarihinde yeni bir sayfa açmak için uzaya gider.
La casa de papel: 2. Kısım (6/4/2018)
Polis Profesörün kimliğine yaklaşırken, Mint ekibiyle iletişim yetersizliğinden dolayı isyan çıkar ve soygunculardan biri tutuklanır.
The Alienist: 1. Sezon (19/4/2018)
Dr. Laszlo Kreizler, 1896 yılında New York’ta bir seri katili yakalamak için muhabir John Moore, polis memuru Sara Howard ve adli tıp uzmanları Isaacson’lara katılır.
Troy: Fall of a City: 1. Sezon (6/4/2018)
Aphrodite tarafından kendisine vaat edilen kadını arayan çoban Paris, gerçek kimliğini öğrenir ve Spartalı Helen’e aşık olarak Truva Savaşı’nı ateşler.
My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z (6/4/2018)
Dave, Jay-Z’den akış, hip-hop kültürü ve ceza adaleti sistemi hakkında bir ders alıyor ve Malibu’daki stüdyosunda prodüktör Rick Rubin’i ziyaret ediyor.
3%: 2. Sezon (27/4/2018)
Bir sonraki Process yaklaşırken, Cause sistemi ilk ve son kez ortadan kaldırmak için komplo kurar ve Michele kendini tehlikeli bir durumda bulur.
Dope: 2. Sezon (20/4/2018)
Uyuşturucu savaşı asla bitmiyor. Kamera ekibi Indiana, Karayipler, Detroit ve Atlanta’da kaçakçıları, kullanıcıları ve emniyet teşkilatlarını takip ediyor.
Fastest Car: 1. Sezon (6/4/2018)
Her bölümde, “normal görünümlü” güçlendirilmiş üç araba, dünyanın en çok rağbet gören süper arabaları ile başa baş bir mücadeleye giriyor.
The Letdown: 1. Sezon (21/4/2018)
2 aylık bebeği olan Audrey, yeni ebeveyn olanlara yönelik bir destek grubuna katılır ve burada farklı zorluklarla ve yaşamsal değişikliklerle yüzleşen birkaç tuhaf arkadaş edinir.
Superstition: 1. Sezon (29/4/2018)
Doğaüstü bağlara sahip bir cenaze kaldırıcı aile, bu dünyadan olmayan ölümler yaşayan müşterilerine “öbür dünya bakımı” sağlıyor.
The Chalet: 1. Sezon (17/4/2018)
Yaz kaçamağı için Fransız Alpleri’ndeki uzak bir dağ evinde buluşan arkadaşlar, geçmişin karanlık bir sırrının açığa çıkmasıyla ölümcül bir tuzağa düşer.
Ainori Love Wagon: Asian Journey: 1. Sezon (19/4/2018)
Pembe bir otobüsle dünyayı gezen yedi çekici genç adam ve kadın, eve çift olarak dönme amacıyla gerçek aşkın peşine düşüyor.

NETFLIX FİLMLERİ

6 Balloons (6/4/2018)
Bir kadın, bir arınma merkezi bulmak için eroin bağımlısı erkek kardeşiyle LA’e doğru bir gece yolculuğuna çıkar, kardeşinin iki yaşındaki kızı da yanlarındadır.

Amateur (6/4/2018)
14 yaşındaki basketbol yıldızı, videolarından birinin internete yayılmasıyla birlikte yeni takımına adapte olmaya çalışır. Yönetmen Ryan Koo.
Candy Jar (27/4/2018)
İşçi sınıfından gelen içine kapanık genç bir liseli kız, zengin baş düşmanına aşık olur ve düşündüklerinden daha fazla ortak yönleri olduğunu keşfederler.
Come Sunday (13/4/2018)
Gerçek olaylara dayanan bu hikayede, dünyada ünlü Carlton Pearson, kilise doktrinini sorgularken her şeyini riske atar ve modern zamanların kafiri damgasını yer.
Dude (20/4/2018)
Dört yakın kız arkadaş, rüşdünü ispatlayan bu komedide lisedeki son iki haftalarında kaybı ve yaşamdaki büyük değişiklikleri tartışıyor.
I Am Not An Easy Man (13/4/2018)
Utanmaz bir şovenist, kadınların egemen olduğu bir dünyaya uyanıp güçlü bir kadın yazarla tartıştığında kendi ilacının tadını alır.
Orbiter 9 (6/4/2018)
Tüm hayatını bir uzay gemisinde yalnız başına geçiren bir kadın, aniden hayatına giren ve hayatını baş aşağı eden bir mühendise aşık olur.
Pickpockets (12/4/2018)
Genç ve tutkulu üç hırsız, bir hile ve aldatma sanatı ustasından nasıl başarılı birer yankesici olacaklarını öğrenir.
Psychokinesis (25/4/2018)
Birdenbire doğaüstü güçlere sahip olan bir baba, yaşadığı her şeyi kaybetme riski olan yabancılaşmış kızına yardım etmeye koyulur.
The 4th Company (6/4/2018)
1970’lerin Meksika’sındaki şiddet dolu bir hapishanede, genç bir mahkum yozlaşmış yönetime karşı bir infaz timine dönüşen bir futbol takımına kabul edilir.
The Week Of (27/4/2018)
Baş rollerinde Adam Sandler ve Chris Rock’ın yer aldığı bu komedi, karakterlerin çocuklarının düğün haftasına odaklanıyor. Yönetmen Robert Smigel.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Fary Is the New Black (3/4/2018)
Muzip esprileri, yeni görünümü ve müthiş tarzıyla Fransız komedi yıldızı Fary, bu özel stand-up gösterisinde flörtten, klişelerden ve çok daha fazlasından bahsediyor.
Greg Davies: You Magnificent Beast (10/4/2018)
İngiliz komedyen Greg Davies dehşet verici buluşmalarını, babasının şakalarını özel stand-up şovunda sergiliyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Bobby Kennedy for President (27/4/2018)
Bu belgesel dizisi, 1960’ların “Bobby Fenomeni”ni ve birçok kişi tarafından çalkantılı bir dönemin en büyük kaybı olarak görülen adamın devam eden etkisini araştırıyor.
Chef’s Table: Pastry (13/4/2018)
Dört ünlü pasta şefinin sunduğu büyüleyici tatlılar, cüretkar yeni tatlar ve mücadele ve zafer öyküleri ile bu sezon masaya önce tatlı geliyor.
Mercury 13 (20/4/2018)
Bu belgesel, 1961 yılında bir uzay uçuşu için test edilen ancak sadece erkeklerin astronot olarak seçilmesiyle hayal kırıklığına uğrayan kadınları konu alıyor.
Ram Dass, Going Home (6/4/2018)
Spritüel öğretmen ve 60’ların ikonu Ram Dass, yaşamını değiştiren bir inmeden 20 yıl sonra Maui’deki evinde yaşam ve ölüm üzerine meditasyon yapıyor.
The Rachel Divide (27/4/2018)
Bu samimi belgesel, “farklı etnik kökenli” (transracial) olma hikayesiyle ırk ve kimlik tartışmasını ateşleyen aktivist Rachel Dolezal’ı konu alıyor.

NETFLIX ORİJİNAL ÇOCUK PROGRAMLARI

Spy Kids: Mission Critical: 1. Sezon (20/4/2018)Y
Ya yetişkin casuslar işlerini yapamazsa? O zaman iş, filmlere dayanan bir animasyon dizisinde S.W.A.M.P.’yi yenmek için küçük casus Juni ve Carmen Cortez’e kalır.
The Boss Baby: Back in Business: 1. Sezon (6/4/2018)
Boss Baby Tim, erkek kardeşi ve suç ortağından biraz yardım alarak Baby Corp şirket merkezindeki işiyle aile yaşamı arasında denge kurmaya çalışıyor.

The Magic School Bus Rides Again: 2. Sezon (13/4/2018)
Sihirli Okul Otobüsü, Bayan Frizzle ve sınıfı bir noodle dağının tepesine ve güneşin merkezine götürerek tüm sınırları zorluyor.
The New Legends of Monkey: 1. Sezon (27/4/2018)
Gözü pek bir kız, yedi kutsal kağıdı bulmak ve dünyayı kötülükten kurtarmak için uzun süredir bir taşa hapsolan tanrı Kral Maymunu kurtarır.

NETFLIX ORİJİNAL ANİMELERİ

Aggretsuko: 1. Sezon (20/4/2018)
Retsuko, Tokyo’da bir ticaret şirketinin muhasebe departmanında çalışan 25 yaşında kırmızı bir pandadır. Tek istediği, işini yapmak ve gün boyunca ilerlemektir, takdir görmediği işinde uğraşıp didinen Retsuko,bastırılmış öfkesini işten sonra death metal ile dışa vurur.
Wakfu: 3. Sezon (1/4/2018)
Percedal’ın çocukları gizli bir derneğe girdikten sonra, Yugo ve arkadaşları korkutucu bir kurtarma görevine başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…