|

Netflix’ten Yılbaşına Özel Sürprizli Bölümler ve Programlar! [Video]

Netflix televizyon kültürünü bambaşka bir yere taşıdı. Bu kültürü devam ettirmeye çalışan platformda bakalım Netflix Yılbaşı için hangi programları yayınlayacak?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vaktimizi harcayacağız. Yılbaşı için her şehirde kar yağışı yoğunlaşmasa da evde kalacaklar için bu yeni yapımlar sizleri bekliyor.

Netflix Yılbaşı Programları Listesi!

The Chilling Adventures of Sabrina: Bir Kış Dönümü Masalı. Yarı cadı yarı insan Sabrina söz konusu olunca Noel özel bölümü de biraz karanlık oluyor. Greendale’de Noel zamanı cadılığın dozu yükseliyor.

The Chilling Adventures of Sabrina

Fuller House: D.J. çocukları Max ve Tommy’yi Noel havasına sokmak için elinden geleni yapıyor. Dizi, dördüncü sezonu yılbaşı havasına özel bir bölümle açıyor.

Taylor Swift Reputation Stadium Tour: Yeni yıla Taylor Swift ile girmeye hazır mısınız? Taylor Swift’ın çok ses getiren Taylor Swift reputation Stadium Tour kapsamındaki Dallas konseri 31 Aralık’ta gösterime giriyor.

BoJack Horseman: Aslında BoJack’in Noel’e pek bir işi olmaz ama Todd elinde devasa bir şeker külahı ve eski bir Horsin’ Around Noel özel bölümüyle gelince işler değişiveriyor.

BoJack Horseman

Nailed It! Holiday: Bu özel bölümde her şey Noel etrafında dönüyor. Bölümün adı, ‘Noel Fiyaskoları’ aslında her şeyi anlatıyor: Yarışmacılar zorlu şartlarda Noel tatlılarını yapmaya çalışıyor!

Neo Yokio: Pink Christmas. Neo Yokio şehrinin sosyetesinin kutlaması işte böyle olur! Hediye çekilişi, teyzesi Angelique’in ziyareti ve baş düşmanı Arcangelo’nun Noel komplosuyla aynı anda başa çıkmaya çalışan Kaz’ın Noel’i pek de iyi geçmez. Japon Amerikan ortak yapımı anime diziye sesleriyle hayat verenler arasında Jaden Smith ve Jude Law da yer alıyor.

Unbreakable Kimmy Schmidt (Sezon 2, Bölüm 8): Kimmy ve Dong, Poconos’un yoluna tutar, bir aile Jacqueline’in Mondrian’ının kendilerinin olduğunu iddia ediyor.

Gilmore Girls (Sezon 2, Bölüm 10): Lorelai, Star Hollows sakinlerinin çoğunu mükellef bir ziyafet için davet eder. Tabii ki işler umulduğu gibi gitmeyince olaylar değişir.

Gossip Girl (Sezon 1, Bölüm 11): Blair babası, Noel’de bir sürprizle çıkagelir. Ne var ki ‘buzlar kraliçesi’ Blair bu sürprizden hiç mi hiç hoşlanmaz.

Mad Men (Sezon 5, Bölüm 10): Don ve Joan birlikte dışarı çıkıp eğlenirler, Harry bir arkadaşına yardım etmeye çalışır. Tam Mad Men tarzı bir Noel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.