Netflix Türkiye'den Neredeyse Bedava Olan Uygun Fiyatlı Mobil Paket!
|

Netflix Türkiye’den Neredeyse Bedava Olan Uygun Fiyatlı Mobil Paket!

Netflix bir süredir üzerinde çalıştığı mobil paket üyeliğini uygun bir fiyatla Türkiye’de erişime açtı.

Netflix Mobil Paket Nedir?

Netflix Inc. olarak başlayan platform Amerika kökenli platform 1997 yılında Kaliforniya’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulmuştur. İlk zamanlarında video-on-demand ile posta yoluyla DVD dağıtımı yapan firma zaman içinde giderek daha da büyüdü. Türkiye’de de epey bir kullanıcısı olan platform bir süredir yeni ve uygun bir paket üzerinde çalışıyordu. Hedef kitlesi daha çok ekonomik açıdan zayıf olan ülkeler için alternatif olarak düşünülen bu paket ilk olarak Hindistan’da test edildi. Hindistan’da yaklaşık 20 TL olan bu paketin Türkiye fiyatı ise çok daha uygun bir şekilde belirlenmiş. Bu paketin şu anlık fiyatı 7.99 TL olarak görülüyor.

Aylık veya yıllık netflix premium paketler sizin için SadeceON’da en
cazip fiyatlarla satışa sunuluyor! Piyasadaki en ucuz fiyatlarla Netflix
üyelik alabileceğiniz bu site üstelik güvenilir hizmet anlayışıyla uygun
fiyat garantisini buluşturuyor. Orijinal fiyatının çok altında fiyatlarla
Netflix içeriklerini izleyebilir, fazla para vermekten kurtulabilirsiniz. Tek
yapmanız gereken Sadeceon sitesine üye olmak ve Netflix hesap satışı
yapan kullanıcılarla iletişime geçmek! Hızlı ve güvenli alışveriş ile siz
de uygun fiyatlı netflix hesapları için Sadeceon sitesini ziyaret etmeyi
unutmayın.

netflix mobil paket aylık ücreti fiyat türkiye 2019

Peki bu mobil paket ile kullanıcılar için hangi özellikler açık sizler için göz attık. Sadece cep telefonunuz ve tabletiniz ile erişebileceğiniz bu paketi aynı anda sadece 1 ekran için kullanabiliyorsunuz. HD veya Ultra HD gibi bir çözünürlük yer almayan bu pakette kullanıcılara standart bir kalite sunuluyor.

Göz Atmadan Geçme: Netflix Nisan 2019 – Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!

Birde Netflix‘in zam konusunda bilgilendirmesi için tarafımıza şöyle bir açıklaması bulunuyor. “Netflix’i daha da eğlenceli ve rahat ulaşılır hale getirmek için sürekli yeni yollar aramaya devam ediyoruz. Bu amaçla, Netflix’in mobil cihazlardan daha düşük fiyata izlenmesi ya da daha kısa süreli abonelikler gibi seçenekleri belirli ülkelerde test etmeye başladık. Fakat bu testler herkese açık olmadığı gibi, bu testlerdeki uygulamaları da hiçbir zaman hayata geçirmeyebiliriz.” Ancak Netflix Amerika’daki kullanıcılara gönderdiği mailde paket ücretlerine 2 dolarlık bir zam yapacağını da açıkladı. Ancak bu durum henüz Netflix Türkiye fiyatları için geçerli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.