Netflix Türkiye, Haziran ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı
|

Netflix Türkiye, Haziran 2020 ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı

Netflix Türkiye, Haziran 2020 için gelecek dizi ve filmlerin bir kısmını açıkladı. Bu ay Netflix’in listesinde yer alan yeni film ve diziler meraklılarını bekliyor.

Netflix her ülke için özel program ve diziler yapmaya devam ediyor. Özellikle 24 Nisan tarihinde yayınladıkları Aşk 101 (Love 101) ile hem Türkiye hem dünya genelinde ilgi gören platform önümüzdeki ay önem verdiği dizilere devam edecek. Netflix Orijinal içeriklerine Dark 3. sezon, The Politician 2. sezon ve 13 Reasons Why 4. sezon olarak sürdürmeyi planlıyor. Ayrıca bunlara Transformers: War for Cybertron Trilogy ve Baki adlı animasyon yapımlar da ekleniyor.

Netflix Türkiye’de Haziran 2020 ayı içerisinde hangi dizi ve filmler yer alacak?

Haziran ayında öne çıkan orijinal dizilerin bir kısmı şöyle: Dark, The Politician, 13 Reasons Why, Baki, Fuller House Season 5 kısım b ve daha birçok yapım izleyicileriyle buluşmak istiyor.

Haziran ayında yayınlanacak diziler

Dark 3. Sezon – (tarih belli değil)

Fuller House season 5 Part b – 2 Haziran

Tanner ailesinin maceraları devam ediyor. DJ Tanner-Fuller, kardeşi Stephanie ve arkadaşı Kimmy ile aynı evi paylaşıp, üç oğlunu onların yardımıyla büyütüyor.

Baki (Season 2 – Part 3) – 4 Haziran

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, bu sporda bir efsane olan babasını geçmek için sıkı çalışırken beş acımasız idam mahkûmu, onunla karşılaşmak için Tokyo’ya gelir.

13 Reasons Why 4. sezon – 5 Haziran

Tyler’ın Spring Fling sırasında akıl almaz bir eylemde bulunmasının engellenmesinden sonra Clay, Tony, Jessica, Alex, Justin ve Zach, Tyler’ın toparlanmasına yardım ederlerken yaptıkları örtbasın yükünü omuzlamak için yollar bulurlar. Ancak kargaşa dolu mezuniyet töreni futbol maçı sonrasında bir futbolcu ortadan kaybolur ve Clay kendini herkesin en derin sırlarını ifşa etme tehlikesine sahip bir polis gözetiminde bulur.

Transformers: War for Cybertron Trilogy – (tarih belli değil)

ransformers evreninin kökenlerini aktaran öyküde, Autobotlar ve Decepticonlar ölümün eşiğindeki gezegenlerinde AllSpark’ın kontrolü için şiddetli bir mücadele veriyor.

Kipo and the Age of Wonderbeasts 2. Sezon – 12 Haziran 

“The Woods” 1. Sezon – 12 Haziran

Haziran ayında yayınlanacak filmler

 • Priest (2011) – 1 Haziran
 • The Healer (2017) – 1 Haziran
 • The Show (2017) – 1 Haziran
 • The Stolen (2017) – 1 Haziran
 • Lady Bird (2017) – 3 Haziran Konusu: “Christine McPherson adlı bir karakter ve lakapıysa “Uğur Böceği” her ne kadar annesi gibi olmamak için elinden geleni yapsa da başaramayan, tıpkı onun gibi olan bir gençtir. Uğur Böceği’nin hemşire olan annesi, eşinin işini kaybetmesinden sonra ailesini geçindirmek için yorulmak bilmeden çalışır. Lise son sınıfta okuyan Uğur Böceği’nin yaklaşan üniversite tercihinin yarattığı stresin yanısıra, ergenlik sorunları, sosyal hayatında yaşadığı zorluklar ve annesi ile arasındaki zıtlaşmalarla uğraşır. Bunaldığı yaşantısından uzaklaşmak isteyen Christine, üniversite eğitimi için New York’a gitmeye çalışır.”
 • Killing Gunther (2017) – 3 Haziran
 • The Last Days of American Crime (2020) – 5 Haziran
 • Lenox Hill 1. Sezon – 10 Haziran
 • Da 5 Bloods – 12 Haziran
 • A Whisker Away (2020) – Animasyon Film – 18 Haziran
 • Father Soldier Son (2020) – 19 Haziran
 • One Way for Tomorrow (2020) – 19 Haziran
 • Athlete A – 24 Haziran

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.