Netflix Temmuz 2019 listesinde yer alan film ve dizi içerikleri (Video)
|

Netflix Temmuz 2019 listesinde yer alan film ve dizi içerikleri

Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platform Netflix Temmuz ayı listesinde neler var hep beraber göz atıyoruz.

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Dark 2. sezonuyla diziyi sevenlerin aklını karıştırmaya devam etti. Bununla beraber Harry Potter serisiyle de sürpriz yapılmıştı. Black Mirror ise genel olarak beğenilmese de kendi çizgisinin biraz altından yola devam etti. Netflix Temmuz ayında ise Stranger Things 3. sezon ve La casa de papel 3. sezon dikkat çekiyor.

Stranger Things 3, Netflix Temmuz ayında sizleri bekliyor

Bu ayın en çok bekleneni ise şüphesiz Stranger Things 3. sezon olarak gözüküyor. 1985 yılının yaz aylarında geçen dizide Hawkins kasabasında ilginç olaylar olmaya devam ediyor. Eleven ve Mike ile Lucas ve Max’i sonunda çift olacak. Ayrıca, Back to the Future filmine de birçok göndermenin yapıldığını görüyoruz. Yeni bir konağa geçen yaratığı durdurmak için bütün bir ekip bir araya geliyor. Böylece yeni maceralar başlıyor.

Netflix orijinal dizileri

Stranger Things 3. Sezon – 4 Temmuz

Kuduz fareler ve Sovyet casuslardan Yeni Kola ve yepyeni bir AVM’ye kadar Hawkins’de 1985 yazı yaşanıyor ve büyük değişiklikler kapıda görünüyor.

Stranger Things 3. Sezon - 4 Temmuz

La casa de papel 3. Kısım – 19 Temmuz

Profesör ve ekibi, Rio’yu kurtarmak için yeniden bir araya geliyor. Cesur ve tehlikeli bir planla bu kez İspanya Merkez Bankası’nı hedef alan ekip, asla yılmayacak.

La casa de papel 3. Kısım - 19 Temmuz

Workin’ Moms: 2. Sezon – 25 Temmuz

Çocuklar, yaşlanma, iş-hayat dengesi ve zorlu ilişki sorunlarıyla uğraşan Kate, Frankie, Anne ve şimdi de Ian çocuklarıyla birlikte büyüyüp serpilir.

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2019: Freshly Brewed – 19 Temmuz

Jerry Seinfeld’in gezici talk show’unda kahve, kahkaha ve klasik arabaların birleşimi, komedinin en zeki isimleriyle kafein yüklü maceralara dönüşüyor.

Queer Eye: 4. Sezon – 19 Temmuz

Muhteşem Beşli, Kansas City’ye geri dönüyor. İlham verici baştan yaratmalara ve duygusal anlara şahit olmak için Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo ve Tan’e katılın.

Another Life – 25 Temmuz

Dünya dışı bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir göreve giden Astronot Niko Breckenridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır.

Netflix orijinal filmleri

The Red Sea Diving Resort – 31 Temmuz

Etiyopyalı mültecileri İsrail’e gizlice götürmek üzere cesur bir Mossad ajanının (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir görev üstlenen ekip, gerçek turistler için paravan bir otel açar.

Kidnapping Stella – 12 Temmuz

Fidye için kaçırılarak bağlanmış ve ağzı tıkanmış hâlde alıkonulan bir kadın, kendini kaçıran maskeli kişilerin yaptığı detaylı planı bozmak için sahip olduğu sınırlı güçleri kullanır.

Cities of Last Things – 11 Temmuz

Tersine kronolojiyle gelişen distopik hikâyede, karmaşık geçmişi olan bir adam onlarca yıl önce kendisine yanlış yapan kişilerden intikam alıyor.

Point Blank – 12 Temmuz

Acil servis hemşiresi bir adam, hamile karısını kurtarmak için yaralı bir cinayet zanlısıyla iş birliği yaparak zamana, rakip suçlulara ve hain polislere karşı mücadele verir.

Secret Obsession – 18 Temmuz

Bir kadın, korkunç bir saldırının ardından kısmi hafıza kaybıyla uyanır. Hafızasını geri kazanma mücadelesi verirken en yakınındakilere gerçekten güvenebilecek midir?

Netflix orijinal belgeselleri

Parchís: El documental – 10 Temmuz

1980’lerin İspanyol çocuk müzik grubu Parchís’e, eski grup üyeleri ve gruba yakın kişilerle yapılan röportajlar, konser görüntüleri ve başka kaynaklar aracılığıyla detaylı bir bakış.

Last Chance U: INDY: 2. Kısım – 19 Temmuz

Çığır açan belgesel dizinin ikinci sezonu, yine koç Jason Brown ve Kansas’taki Independence Yüksekokulunun futbol programını konu alıyor.

The Great Hack – 24 Temmuz

Bu belgesel, psikolojik ve politik manipülasyon yoluyla dünya genelindeki seçimlere müdahale eden Cambridge Analytica şirketini mercek altına alıyor.

Netflix anime

SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac – 19 Temmuz

Seiya ve Zodyak Şövalyeleri, yeniden doğan Yunan Tanrıçası Athena’yı insanlığı yok etmeyi amaçlayan uğursuz güçlere karşı verdiği savaşta korumaya ant içer.

Kengan Ashura: l. Kısım – 31 Temmuz 

Yasa dışı gladyatörlük yapan Tokita Ohma, muazzam iş anlaşmaları için bu acımasız müsabakalarda bahse tutuşan büyük şirket patronu Nogi Hideki adına dövüşmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.