Netflix Tall Girl Filmine Seni Arıyor Olabilir

Netflix Tall Girl Filmine Seni Arıyor Olabilir

Nzingha Stewart’ın yönettiği yeni komedi filmi Tall Girl için, Netflix tüm dünyadan bir başrol oyuncusu arıyor. Fakat iki şartı var: boyu 1.80’den uzun olması ve 21 yaşını geçmemiş olması!

Ergenlik dönemi bazı gençlerde hafif etkiler gösterirken bazıları için katlanılmaz olabilir. Vücuttaki hızlı değişimler, ruhsal karmaşalar derken ergenler kendi bedenlerine uyum sağlamada güçlük çekebilir. Bunun üstüne oldukça uzun bir boy da eklenince işler iyice karışabilir. Netflix Çocuk ve Aile Başkan Yardımcısı Melissa Cobb, Netflix yapımlarında gençlerin kendilerine ilham olarak alabilecekleri ögeleri vermeye önem gösterdiklerini belirtiyor ve Tall Girl’in farklı olma durumunu gülümseyerek kabul ettirmeyi gösterdiğini söylüyor.

NETFLIX ANNOUNCES WORLDWIDE CASTING CALL FOR LEAD FEMALE ROLE IN 2019 ORIGINAL COMEDY FILM TALL GIRL

 

Netflix’in 2019 film listesinde yer alacak olan komedi filmi Tall Girl’de, 16 yaşında fakat epeyce uzun boylu genç bir kızın, bedenindeki değişimler ve toplumla başa çıkma çabası konu edilecek. Sam Wolfson’ın senaristliğini üstlendiği filmde ana karakter Jodi, okulun en uzunu olmaktan ve kendi bedeninden rahatsızlık duyan bir genç kızı oynayacak. Jodi kendisi gibi uzun olan Stig’e aşık olunca işler iyice karışacak. Netflix, herkesçe yaşanan ergenlik dönemini eğlenceli bir dille izleyiciye sunacak fakat bir şey eksik: Başrol.

Boyun 1.80’in üzerindeyse ve 21 yaşını geçmediysen Tall Girl’in cast direktörü Barbara McCarthy seni arıyor olabilir. Ekip tüm dünyada başrolü aradıklarını belirterek, Jodi karakterine hayat verecek olan genç kızın kendi hayatından deneyimlerini de filme aktarmasını istiyor. 5 Kasım’da başlayan seçmelere 21 Kasım’a kadar başvuru yapabilirsin. Tall Girl filminin çekimleri ise Ocak 2019’da başlayacak. Netflix bunun için bir de site hazırlamış.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.