Netflix Şubat 2019 - Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!
|

Netflix Şubat 2019 – Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı. Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platformun Netflix Şubat ayı listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Kış aylarında doğalgaz faturalarınızdan kurtulmak için battaniye ve sıcak içeceklerinizi daima yanında bulundurmanızı öneriyoruz. Bakalım bu ay Netflix ünlü kataloğundan bizlere hangi yapımları gösterecek göz atalım.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

THE UMBRELLA ACADEMY – 15/02/19

Süper kahramanlardan oluşan sorunlu bir aile, babalarının ölümü ardındaki gizemi, kıyamet tehdidini ve çok daha fazlasını çözmek üzere bir araya gelir.

NIGHTFLYERS – 01/02/19

George R.R. Martin’in kısa romanından uyarlanan dizi, uzaylılarla temas kurmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanını anlatıyor.

¡NAILED IT! MÈXICO – 08/02/19

Eğlence, fondan ve gülünç derecede başarısız kekler Meksika’ya geliyor. Amatör aşçılar, para ödülü için karmaşık tatlıları tekrar yaratmaya çabalıyor.

SUBURRA 2. Sezon – 22/02/19

Arsa, para ve güç mücadelesi yoğunlaşırken genç zıpçıktılar Aureliano, Spadino ve Lele, Roma’nın yeraltı dünyasının kontrolünü ele geçirme planları yapar.

WORKIN’ MOMS – 22/02/19

Büyükanne ve büyükbabalardan bebeğe bakmasını istemekten doğum sonrası depresyonuna kadar, bu anneler doğumun ardından hayatın gerçekleriyle yüzleşiyor.

VAN HELSING 3. Sezon – 26/02/19

Vanessa, üç yıl komada kaldıktan sonra vampirlerin istila ettiği bir dünyaya uyanır. Artık o ve hayatta kalan bir avuç insan yaşamları için savaşmak zorundadır.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

STAR TREK: DISCOVERY 2. Sezon

Galaksinin farklı yerlerindeki gizemli olaylar nedeniyle Discovery, geçici kaptanla yeni bir göreve gider. Bu kaptan Enterprise’dan Christopher Pike’tır.

ROMANCE IS A BONUS BOOK – 05/02/19

Çalıştığı yayıncılık şirketinde bugüne kadarki en genç baş editör olan yetenekli yazar, işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının hayatına bulaşır.

NETFLIX FİLMLERİ

VELVET BUZZSAW – 01/02/19

Ölen aykırı bir sanatçının tabloları, sanat dünyasında fırtınalar estirir. Acaba bu cüretkâr eserler, yaratıcısının öfkeli ruhu tarafından lanetlenmiş midir?

HIGH FLYING BIRD – 08/02/19

NBA lokavtı temsil ettiği müthiş çaylağı oyun dışı bırakınca menajer Ray, kariyerlerini kurtarmak ve güçlü patronlara meydan okumak için bir plan yapar.

ISN’T IT ROMANTIC – 28/02/19

Tüm romantik şeylerden şüphe duyan bir mimar, bir gün gözlerini her şeyin ürpertici derecede kusursuz olduğu bir romantik komedi dünyasında açar. Rebel Wilson başrolde.

YUCATAN – 15/02/19

Rakip üçkâğıtçılar, İspanya’dan Meksika’ya yapılan bir gemi yolculuğunda bir piyango talihlisini yaratıcı ve acımasız bir şekilde dolandırmaya çalışır.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

REMASTERED: THE TWO KILLINGS OF SAM COOKE – 08/02/19

Bu araştırma, soul müziğin simge ismi Sam Cooke’un gizemli bir şekilde vurulmasını inceliyor. Cooke’un ölümü, sivil haklar hareketindeki önemli bir sesi susturmuştu.

CHEF’S TABLE CİLT 6 – 22/02/19

Bu Emmy adayı dizide, yaratıcı yemekler ve baştan çıkarıcı tatlılarla gurme yemek kavramını baştan tanımlayan, dünyanın farklı yerlerindeki yıldız şeflerle tanışın.

LARRY CHARLES’ DANGEROUS WORLD OF COMEDY – 15/02/19

Efsanevi komedi yazarı ve yönetmen Larry Charles, mizahı en alışılmadık, en beklenmedik ve en tehlikeli yerlerde bulmak üzere dünyayı geziyor.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE

FREE REIN: VALENTINE’S DAY – 01/02/19

Zoe ve arkadaşları Bâkire Taşı’nı aramaya çıktığında havada aşk kokusu vardır. Ama rekabet gözlerini kör ettiğinde kızları tehlikeden Raven kurtarır.

THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS 2. Sezon – 08/02/19

George ve Harold, yaz kampına gitmek için notlarını yüksek tutmak zorundadır. Ama okulu Melvin ve bir cyborg Melvin’in yönetmesiyle bu kolay olmayacaktır.

THE DRAGON PRINCE 2. Sezon – 15/02/19

Rayla ve prensler, değerli kargolarıyla hızla Xadia’ya ilerler. Ancak enselerindeki Claudia ve Soren, onları durdurmaya kararlıdır.

KEVIN HART’S GUIDE TO BLACK HISTORY – 08/02/19

Kevin Hart, bu eğlenceli ve öğretici stand-up komedisinde, siyahi tarihindeki isimsiz kahramanların hayranlık uyandıran katkılarının altını çiziyor.

Netflix Ekranlarında Bu Aydan İtibaren Göreceğimiz Klasik Dizi ve Filmler

HOW I MET YOUR MOTHER 1-9. Sezon : 1 Şubat’tan itibaren gösterime girecek.

SONS OF ANARCHY 1-7. Sezon : 01/02/19

PRISON BREAK 1-5. Sezon : 01/02/19

FAMILY GUY 12-16. Sezon : 01/02/19

YALANCI YALANCI : 15/02/19

HOMELAND 1-7. Sezon : 01/02/19

KARAYİP KORSANLARI: SİYAH İNCİ’NİN LANETİ : 28/02/19

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.