Netflix Ocak 2019 - Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi
|

Netflix Ocak 2019 – Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı. Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platformun Netflix Ocak ayı listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Kış aylarında doğalgaz faturalarınızdan kurtulmak için battaniye ve sıcak içeceklerinizi daima yanında bulundurmanızı öneriyoruz. Geçtiğimiz ay yayınlanan Hakan: Muhafız (The Protector) ile çok konuşulan Netflix’in bakalım bu ay listesinde neler bulunuyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Netflix TITANS - 11/01/19

TITANS – 11/01/19

Batman’in eski yardımcısı Robin’in lideri olduğu bir grup genç kahraman hem içlerindeki şeytanlarla hem de suçla savaşır.

BLACK EARTH RISING – 25/01/19

Kate, küçük bir çocukken Rwandan soykırımından kurtarılmıştır. Ancak geçmişin gölgesi peşini kolay kolay bırakmayacaktır.

SEX EDUCATION – 11/01/19

Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı.

POSE – 31/01/19

1980’lerde New York’ta geçen Pose, toplumun farklı kesimlerine ve balo kültürüne yakından bir bakış sunuyor.

KINGDOM – 25/01/19

Ölü kral mezarından kalkar ve gizemli bir salgın yayılmaya başlar. Prens, halkını kurtarmak için yeni türde düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.

UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT 4.Sezon – 25/01/19

Teknoloji şirketi Giztoob’un İnsan Kaynakları Müdürü olan Kimmy yeni zorluklarla yüzleşirken Jacqueline, yeni kurduğu yetenek ajansına Titus’ı da kaydediyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

STAR TREK: DISCOVERY 2. Sezon – 18/01/19

Galaksinin farklı bölgelerinde yaşanan gizemli olaylar, Discovery’nin geçici kaptanla yeni bir göreve çıkmasına neden olur. Bu kaptan Enterprise’dan Christopher Pike’tır.

NETFLIX FİLMLERİ

THE LAST LAUGH – 11/01/19

Emekli bir menajer olan Al Hart, 40 yılın ardından eski bir müşterisiyle yeniden karşılaşır ve onu yeniden sahneye çıkıp stand-up yapmaya ikna eder.

LIONHEART – 04/01/19

Babası hastalanan Adaeze, sıra dışı amcasının da yardımıyla aile işini yürütmek ve erkek egemen bir dünyada kendini kanıtlamak zorundadır.

YALNIZ – 11/01/19

Kanarya Adaları’nın ücra bir köşesinde sörfçü Alvaro Vizcaino bir kaza sonucu kayalıklardan düşer. Ciddi bir şekilde yaralanan genç adam hayatta kalmak için savaşmalıdır.

REVENGER – 15/01/19

En azılı suçluların tutulduğu Sura Adası’ndaki hapishaneye giden adamın bir tek amacı vardır: Ailesinin intikamını almak.

ANIMAS – 25/01/19

Tuhaf bir kazanın ardından, en yakın arkadaşı garip davranışlar sergilemeye başlayan genç kadının dünyası, kabuslarla gerçeklerin birbirine karıştığı bir cehenneme döner.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

REMASTERED: MASSACRE AT THE STADIUM - 11/01/19

REMASTERED: MASSACRE AT THE STADIUM – 11/01/19

Yıllardır Şilili protest şarkıcı Victor Jara’yı öldürmekle suçlanan Pinochet ordusu mensubu asker, kendini aklamaya çalışmaktadır.

FYRE: THE GREATEST PARTY THAT NEVER HAPPENED – 18/01/19

Fyre Festivali, sosyetik bir adada sosyal medya ünlülerinin katıldığı lüks bir müzik deneyimi olarak tanıtıldı. Ama gerçek, bu vaatlerin çok uzağındaydı.

TRIGGER WARNING WITH KILLER MIKE – 18/01/19

Düzen karşıtı bu komedi belgesel dizisinde, rapçi ve aktivist Killer Mike ile eğlenceli muhabirler toplumsal açıdan önemli konuları inceliyor.

CONVERSATIONS WITH A KILLER: THE TED BUNDY TAPES – 24/01/19

Ted Bundy’nin ifadelerinden oluşturulan bu sinematik otoportre ile ünlü bir seri katilin zihninden geçenlere yakından bakın.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE

TALİHSİZ SERÜVENLER DİZİSİ 3. Sezon – 01/01/19

Dizinin üçüncü ve son sezonunda, VFD’nin gizemlerini çözme ve Kont Olaf’ın amansız takibini sonlandırma konusunda Baudelaire kardeşleri hiçbir şey durduramayacak.

PINKY MALINKY – 01/01/19

Pinky Malinky, sosis olarak doğması dâhil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor.

CARMEN SANDIEGO – 18/01/19

Carmen Sandiego, hem yeni uluslararası suçlarını hem de süper bir hırsız olmasına neden olan geçmiş maceralarını anlatan bu diziyle geri dönüyor.

NETFLIX ORİJİNAL ANİMELERİ

GODZILLA THE PLANET EATER - 09/01/19

GODZILLA THE PLANET EATER – 09/01/19

Dünya ittifakının zayıflaması Haruo’nun Exif’ten taraf olmayı düşünmesine neden olur. Exif’in ölüm kültü ise Dünya’yı yok etmek için bir canavar çağırmaktadır.

Efsaneler Unutulmaz

ZİNCİRSİZ - 01/01/19

ZİNCİRSİZ – 01/01/19

YUKARI BAK – 01/01/19

CESUR – 01/01/19

THE IMITATION GAME – ENIGMA

YOL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.