Netflix Nisan 2019 - Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!

Netflix televizyonu internete taşıyarak yeni platformlarında oluşmasına katkı sağlıyor. Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platformun Netflix Nisan ayı listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Bu ay ön plana çıkan en önemli içeriklerden biri Hakan: Muhafız dizisinin ikinci sezonunun 26 Nisan’da yayınlanması diyebiliriz. Bununla beraber interaktif You vs. Wild adlı yapımda merakla bekleniyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Hakan: Muhafız 2. Sezon – 26 Nisan 2019

Hakan: Muhafız 2. Sezon – 26 Nisan 2019

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılmasını izliyoruz. Yeni sezonda farklı oyuncular ve farklı bir hikaye örgüsünü izleyeceğiz.

Chilling Adventures of Sabrina 2. Kısım – 5 Nisan 2019

Chilling Adventures of Sabrina 2. Kısım - 5 Nisan 2019

Dizinin yeni sezonunda bir yandan karanlık tarafını ve geçmişini keşfetmeye devam eden Sabrina’nın dengeyi kurmaya çalışmasıyla ilgili yeni maceralar anlatılacak. Yeni sezonda Sabrina’yı ölümlü dostu Harvey Kinkle ile ateşli büyücü Nicholas Scratch arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Bu güçlüklerden kurtulmaya çalışan Sabrina, Karanlıklar Lordu’na adını vermiş olabilir fakat bu kızılca kıyameti koparmak istemediği gibi birşey değildir.

You vs. Wild – 10 Nisan 2019

You vs. Wild - 10 Nisan 2019

Sekiz bölümlük bu interaktif macera dizisinde Bear Grylls, dünya üzerindeki en çetin yerlere gidiyor ve izleyicilerden onun için önemli ölüm kalım kararları alması isteniyor.

Quicksand – 5 Nisan 2019

Quicksand - 5 Nisan 2019

Bir okulda yaşanan trajedinin Stockholm’ün zengin bir banliyösünü sarsmasının ardından görünüşte uyumlu bir genç, kendini cinayetten yargılanırken bulacaktır.

Huge in France – 12 Nisan 2019

Huge in France - 12 Nisan 2019

Ünlü komedyen Gad Elmaleh oğluyla tekrar bağ kurmak için Los Angeles’a taşınır. Ama Fransa’dan farklı olarak burada şöhretin avantajları olmadan yaşamayı öğrenmesi gerekecektir.

Black Summer – 11 Nisan 2019

Black Summer - 11 Nisan 2019

Z Nation evreninde geçen bu dizi, zombi istilasının en karanlık saatlerinde umut için mücadele eden çatlak bir özel kuvvetler ekibini konu ediniyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

RuPaul’s Drag Race: Untucked! – 4 Nisan 2019

RuPaul's Drag Race: Untucked! - 4 Nisan 2019

Kavgalar. Sırlar. Sert imalar. RuPaul’s Drag Race yarışmacılarıyla sahne arkasına geçin ve her bölümde podyum dışında neler yaşandığını öğrenebileceksiniz.

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

The Silence – 12 Nisan 2019

The Silence - 12 Nisan 2019

Dünyaya saldıran dehşet verici yaratıklar, insan kurbanlarını seslerinden tanıyıp avlarken genç bir kız ve ailesi ücra bir yere sığınacaklardır.

Someone Great – 19 Nisan 2019

Someone Great - 19 Nisan 2019

Müzik muhabiri Jenny, gafil avlandığı bir ayrılığın hemen ardından yeni bir başlangıca ve en iyi arkadaşlarıyla unutulmaz bir maceraya hazırlanır.

The Perfect Date – 12 Nisan 2019

The Perfect Date - 12 Nisan 2019

Sevgiliniz yok mu? Sorun değil. Üniversite için para biriktiren bir liseli, erkek arkadaşların yerine geçmesini sağlayan bir uygulama geliştirir. Noah Centineo başrolde yer alıyor.

Music Teacher – 19 Nisan 2019

Music Teacher - 19 Nisan 2019

Küçük bir kasabada yaşayan müzik öğretmeni, şimdi ünlü bir şarkıcı olan eski öğrencisinin kasabaya geleceğini duyunca her şeyi riske atıp onunla buluşmaya karar verir.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Our Planet – 5 Nisan 2019

Our Planet - 5 Nisan 2019

“Planet Earth” belgeselinin yaratıcılarının imzasını taşıyan bu dizi, izleyenleri dünyanın en değerli doğal habitatlarında görülmemiş bir yolculuğa çıkarıyor.

Grass is Greener – 20 Nisan 2019

Grass is Greener - 20 Nisan 2019

O, jazz ve hip hop’a ilham verdi ve ırksal adaletsizlikle dolu bir savaşı tetikledi. Uzmanlar Amerika ile esrar arasındaki karmaşık ilişkiyi inceliyor.

Street Food – 26 Nisan 2019

Street Food - 26 Nisan 2019

Chef’s Table’ın yapımcılarından, sokak yemeklerini keşfetmeye yönelik küresel ve leziz bir yolculuk.

ReMastered: Devil at the Crossroads – 26 Nisan 2019

ReMastered: Devil at the Crossroads - 26 Nisan 2019

Robert Johnson, gelmiş geçmiş en etkili blues gitaristlerinden biriydi. Genç yaştaki ölümünden önce bile hayranları onun şeytanla bir anlaşma yaptığından şüphelenmesiyle olaylar değişik bir yola giriyor.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE 

She-Ra and the Princesses of Power 2. Sezon – 26 Nisan 2019

She-Ra and the Princesses of Power 2. Sezon - 26 Nisan 2019

Asker Adora, bulduğu sihirli kılıç sayesinde efsanevi kahraman She-Ra kimliğine bürünür. O, Ayaklanma’ya katılırken en yakın arkadaşı kötü Horde’la kalacaktır.

Pinky Malinky: 2. Kısım – 22 Nisan 2019

Pinky Malinky: 2. Kısım - 22 Nisan 2019

Pinky Malinky, sosis olarak doğması dâhil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşamaya devam etmektedir.

Super Monsters Furever Friends – 16 Nisan 2019

Super Monsters Furever Friends - 16 Nisan 2019

İlkbaharın ilk gecesinde süper öcüler ve aileleri yemek, eğlence ve oyunlar için parkta bir araya gelir ve sevimli öcü hayvanları ile tanışır.

No Good Nick – 15 Nisan 2019

No Good Nick - 15 Nisan 2019

Sokakların kurdu genç bir dolandırıcının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olacaktır.

Netflix Ekranlarında Bu Aydan İtibaren Göreceğimiz Klasik Dizi ve Filmler

Büyük Balık – Big Fish – 1 Nisan

The Edge of Seventeen – 1 Nisan

Amerikan Gangsteri – 17 Nisan

Zamanda Aşk – 17 Nisan

Sefiller – 17 Nisan

Oblivion – 17 Nisan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.