Netflix’ten Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Yeni Fragman

Gene bir Netflix yapımı olan Natalie Portman’lı Annihilation(Yok Oluş) yeni fragman paylaşıldı.

Ex Machina ve 28 Days Later filmleriyle tanıdığımız Alex Garland’ın yönetmenliğini yaptığı filmin yayınlanma tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosunda başrolünde Natalie Portman‘ın bulunduğu  Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez, Tessa Thompson ve Tuva Novotny gibi iyi isimler bulunuyor. Jeff VanderMeer‘in Southern Reach Üçlemesi’nden uyarlanan Annihilation‘un senaryosunu da Alex Garland kaleme alıyor. Paramount Pictures’ın tarafından Amerika ve Çin dışında Netflix’te yayınlanacak. Paramount aralık ayında ilginç bir karar vererek filmin uluslararası çaptaki dağıtım hakkını Aralık ayında Netflix‘e satmıştı.

Natalie Portman Annihilation(Yok Oluş)

Filmin hikayesi ise şöyle : “Biyolog ve eski asker Lena, Amerikan kıyı şeridi boyunca genişleyen uğursuz ve gizemli bir fenomen olan X Bölgesinin içinde bulunduğu sırada kocasının başına ne geldiğini bulmak üzere bir göreve katılır. İçeri giren keşif ekibi, hem hayatlarını hem de akıl sağlıklarını tehdit eden, güzel olduğu kadar tehlikeli ve mutasyona uğramış bir tabiata ve canlılara ev sahipliği yapan bir dünya keşfediyor. ”

Annihilation, türkiye’de de Yok Oluş ismiyle 12 Mart‘ta yayında olacak. Yarın ise dünya çapında vizyona girecek filmden altyazılı fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…