Netflix Mayıs 2019 - Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!
|

Netflix Mayıs 2019 – Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!

Netflix televizyonu internete taşıyarak yeni platformlarında oluşmasına da ek bir katkıda bulunuyor. Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platformun Netflix Mayıs ayı listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Geçtiğimiz ay sonunda Hakan: Muhafız dizisinin ikinci sezonunun 26 Nisan’da yayınlandı ve olumlu-olumsuz birçok tepki topladı. Ayrıca Netflix Mayıs ayında The Rain kaldığı yerden devam ediyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

The Rain 2. Sezon – 17 Mayıs

The Rain 2. Sezon - 17 Mayıs

İlk sezonda nüfusun büyük kısmı yağmurla taşınan acımasız bir virüs tarafından yok edilmiş. Ardından iki genç kardeş güvenli bir yer bulmak amacıyla tehlikeli bir yolculuğa çıkmışlardı. Bu yolculukta istedikleri sonuçlara ulaşamayan Simone liderliğindeki ekip karantina bölgesine geri dönecekler. Martin yaralanırken Rasmus son derece bulaşıcı bir virüs taşıyacak. Apollon ise Rasmus’u yakalamak için grubun peşine düşüp grup arasında önce bir ayrışma yaşanacak. Fakat sonradan bunun böyle doğru olmadığını anlayarak dayanışmayla beraber mücadeleye devam edecekler. The Rain 2. sezon Netflix Mayıs ayı listesinde yer alıyor.

The Society – 10 Mayıs

The Society - 10 Mayıs

Christopher Keyser tarafından yazılan seride bir grup genç yaşadıkları New England’ın benzeri bir adaya gizemli bir şekilde götürülüyor. Vardıkları yerde aileleri ya da başka hiçbir yetişkine rastlamayan gençler buradan kurtulmak için bir düzen kurarak ittifak oluyorlar. İlk önce bu durumu benimseyen gençler kısa bir süre sonra hayatta kalmaya çalışacaklar. Bu dizide Netflix Mayıs ayı listesinde öne çıkanlardan biri.

Lucifer 4. Sezon – 8 Mayıs

Lucifer 4. Sezon - 8 Mayıs

Chloe, Lucifer’ın rahatsız edici açıklamalarını kabullenmeye çabalarken bir rahip, üzerinde uzun süredir konuşulan bir kehaneti önlemek için kolları sıvayacaktır.

Easy 3. Sezon – 10 Mayıs

Easy 3. Sezon - 10 Mayıs

Marc Maron, Gugu Mbatha-Raw, Dave Franco, Zazie Beetz, Jane Adams ve diğerleri, seks ve ilişki konulu dokuz eklektik öyküde rol alıyor.

She’s Gotta Have It 2. Sezon – 24 Mayıs 

She’s Gotta Have It 2. Sezon - 24 Mayıs 

Yıldızının parladığı filmden uyarlanan bu Spike Lee dizisinde Nola Darling, üç aşığını idare ederken kendine ve hayallerine sadık kalmaya çalışıyor.

What / IF – 24 Mayıs 

What / IF - 24 Mayıs 

Bu neo-noir gerilim dizisinde yeni evli meteliksiz bir çift, gizemli bir kadın bağışçının yaptığı kârlı ancak ahlaki açıdan kuşkulu teklifi kabul eder.

Good Girls 2. Sezon – 31 Mayıs

Good Girls 2. Sezon - 31 Mayıs

Good Girls’ün 2. sezonunda, kızlar işledikleri suçların sonuçlarıyla başa çıkmak zorunda kalıyor. Beklenmedik gelişmelerse işlerini daha da zorlaştırıyor.

Tuca & Bertie – 3 Mayıs 

Bu animasyon komedi yapımında biri tasasız bir tukan, diğeri vesveseli bir ötücü kuş olan ve aynı apartmanda yaşayan iki kuş kadın yaşamlarını paylaşıyor.

Jailbirds – 10 Mayıs 

Aşk, nefret, ihanet… Sacramento Bölge Hapishanesi’nde demir parmaklıklar ardında hayatta kalmaya çalışan yeni ve eski mahkûmlar için dramanın sonu yok.

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile – 3 Mayıs 

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile - 3 Mayıs 

Bekar anne Liz, Ted Bundy’ye aşık olur ve Bundy’nin işlediği suçlara dair gerçeği kabullenmeyi yıllarca reddeder. Gerçek bir öyküden uyarlanan bir dram.

Wine Country – 10 Mayıs 

Wine Country - 10 Mayıs 

Eski dost olan bir grup kadın, bir arkadaşlarının 50. yaş gününü kutlamak için Napa’da bir hafta sonu geçirmeye gider ama geçmişte yaşananlar su yüzüne çıkar.

Despite Everything – 3 Mayıs 

Despite Everything - 3 Mayıs 

Annelerinin ölümünün ardından şoke edici bir aile sırrını öğrenen dört kız kardeş, kendi soyağaçları hakkındaki gerçeğe ulaşmak için bir maceraya atılır.

See You Yesterday – 17 Mayıs 

See You Yesterday - 17 Mayıs 

Spike Lee yapımcılığındaki bu filmde iki dâhi genç, geçmişe gidip bir trajediyi önleyebilmek amacıyla evde yaptıkları zaman makinesini mükemmelleştirmeye çabalar.

Rim of the World – 24 Mayıs

Rim of the World - 24 Mayıs

Sıradan bir yaz kampının dünyayı kurtarma görevine dönüştüğü bu filmde, dört genci korkularıyla yüzleşmelerini gerektiren heyecan dolu bir macera bekliyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

ReMastered: The Lion’s Share – 10 Mayıs

ReMastered: The Lion’s Share - 10 Mayıs

The Lion Sleeps Tonight adlı şarkının yazarını arayan gazeteci, Solomon Linda’nın öyküsünü keşfeder ve Linda’nın ailesini bir gecekondu bölgesinde bulur.

Knock Down The House – 1 Mayıs

Knock Down The House - 1 Mayıs

2018 Kongre seçimlerinde büyük kaynaklara sahip siyasetçilere kafa tutan Alexandria Ocasio-Cortez ve diğer üç kararlı kadının yaşadıklarına yakından göz atın.

All In My Family – 3 Mayıs

All In My Family - 3 Mayıs

Bu kişisel belgeselde eşcinsel yönetmen Hao Wu, partnerini ve çocuklarını Çin’deki geleneksel ailesiyle tanıştırıp tanıştırmama ikilemiyle yüzleşiyor.

After Maria – 24 Mayıs 

After Maria - 24 Mayıs 

Kendi kökenlerine bağlı kalmakla yeni bir ülkeye alışmak arasında bocalayan Porto Rikoluların New York’taki yaşamını anlatan samimi bir öykü.

Killer Ratings – 31 Mayıs 

Rating için cinayet işleyen ve kendi televizyon programını kullanarak bunu örtbas etmeye çalışan bir sunucu. Gerçek bir olaydan esinleniyor.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE 

Malibu Rescue – 13 Mayıs 

Malibu Rescue - 13 Mayıs 

Bir dizi saçmalık nedeniyle başı derde giren Tyler, kıyafetlerini değiştirip yaz eğitimini seçkin bir genç cankurtaran programında geçirmek zorunda kalır.

Cupcake & Dino – General Services: 2. Sezon – 3 Mayıs

Cupcake & Dino – General Services: 2. Sezon - 3 Mayıs

Erkek kardeşler, hiçbir işin çok büyük, çok küçük veya çok saçma olmadığı, sınır tanımayan genel hizmetler dünyasındaki yeni maceralarla geri dönüyor.

True and the Rainbow Kingdom: Mushroom Town – 3 Mayıs

İyiliksever True, kaçak bir uçan tekneden ters giden bir pijama partisine ve kendi yaş günündeki yapışkan bir karmaşaya kadar her sorunu çözebilir.

Harvey Girls Forever! 2. Sezon – 10 Mayıs 

Harvey Girls Forever! 2. Sezon - 10 Mayıs 

Geri dönen çalışkan Harvey Kızları büyük kardeşleriyle düşman oluyor, nihayet erkek müzik grubu idolleriyle tanışıyor ve daha pek çok şey yapıyor.

Netflix Ekranlarında Bu Aydan İtibaren Göreceğimiz Klasik Dizi ve Filmler

Kazanma Sanatı (Moneyball) – 1 Mayıs

Philadelphia – 31 Mayıs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.