Netflix Mart 2019 - Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!
|

Netflix Mart 2019 – Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi!

Netflix televizyonu internete taşıyarak yeni platformlarında oluşmasına ön ayak oldu. Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platformun Netflix Mart ayı listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Son olarak yaşanan Organize İşler Sazan Sarmalı karmaşası sonrası bu ay Netflix ünlü kataloğundan bizlere hangi yapımları gösterecek göz atalım.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

LOVE, DEATH & ROBOTS – 15/03/19

LOVE, DEATH & ROBOTS - Netflix

Tim Miller ve David Fincher imzalı bir animasyon antoloji dizisidir. Toplam 18 hikayeden oluşan yapımda animasyon için ünlü sanatçılar, yönetmenler ve stüdyolar bir araya geliyor. 185 dakikadan oluşacak dizide “Sentient Dairy Products”, “Werewolf Soldiers”, “Robots Gone Wild”, “Garbage Monsters”, “Cyborg Bounty Hunters”, “Alien Spiders” ve “Blood-Thirsty Demons From Hell” gibi hikaye başlıkları yer alacak. Dizide her bir bölüm 5-15 dakika orası olacak ve yetişkinlere yönelik konular işlenecek.

FORMULA 1: DRIVE TO SURVIVE – 08/03/19

FORMULA 1: DRIVE TO SURVIVE - 08/03/19

Hız, baskı ve rekabet. Formula 1’de yarışan sürücülerin ve takım sahiplerinin dünyasını kokpitten yönetim ofisine kadar tecrübe edinin.

SANTA CLARITA DIET 3. Sezon – 29/03/19

SANTA CLARITA DIET 3. Sezon - 29/03/19

Emlakçılık yapan karı-koca, kadının geçirdiği dramatik bir değişimle ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda.

OSMOSIS – 29/03/19

OSMOSIS netflix

 

Yakın gelecekte Paris’te, bir çöpçatanlık uygulaması ruh eşlerini beyin verilerini inceleyerek eşleştirir. Ancak gerçek aşkın deşifre edilmesinin bir bedeli vardır.

THE ORDER – 07/03/19

THE ORDER - 07/03/19

Gizli bir topluluğa katılan üniversite birinci sınıf öğrencisi Jack Morton, kendini kurt adamların kara büyü yapanlarla savaştığı karanlık bir yeraltı dünyasında bulur.

TURN UP CHARLIE – 15/03/19

TURN UP CHARLIE - 15/03/19

Idris Elba, bir yandan süper star dostunun 11 yaşındaki yaramaz kızına bakıcılık yaparken diğer yandan kariyerine tekrar start vermeye çalışan başarısız DJ rolünde.

TRAILER PARK BOYS: THE ANIMATED SERIES – 31/03/19

TRAILER PARK BOYS: THE ANIMATED SERIES - 31/03/19

Karavan parkı artık daha tuhaf. 12. sezonun bıraktığı yerden devam eden ve eskisinden de uçuk olan yapımda tüm ekip, çizgi film karakterlerine dönüşüyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

STAR TREK: DISCOVERY – 01/03/19

STAR TREK: DISCOVERY

Galaksinin farklı bölgelerinde yaşanan gizemli olaylar, Discovery’nin geçici kaptanla yeni bir göreve çıkmasına neden olur. Bu kaptan Enterprise’dan Christopher Pike’tır.

ROMANCE IS A BONUS BOOK – 02/03/19

ROMANCE IS A BONUS BOOK

Çalıştığı yayıncılık şirketinde bugüne kadarki en genç baş editör olan yetenekli yazar, işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının hayatına bulaşır.

NETFLIX FİLMLERİ

TRIPLE FRONTIER – 13/03/19

TRIPLE FRONTIER

Parasal sıkıntı çeken dört eski özel kuvvet askeri, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak üzere son derece riskli bir iş için bir araya gelir.

THE HIGHWAYMEN – 29/03/19

THE HIGHWAYMEN

Bu suç dizisinde, Bonnie ve Clyde’ı öldüren dedektiflerin anlatılmamış öyküsü hayat buluyor. Başrollerde Woody Harrelson ve Kevin Costner var.

BURN OUT – 15/03/19

BURN OUT

Oğlunun annesinin başı Paris’in yeraltı dünyasıyla belaya girdiğinde bir superbike yarışçısı, kadının borcunu kapatmak için uyuşturucu kuryeliği yapar.

THE DIRT – 22/03/19

THE DIRT

Mötley Crüe’nun sınır tanımayan otobiyografisinden uyarlanan bu filmde grup, heavy metal yıldızlığının en yüksek zirvelerine çıkıp en karanlık noktalarına iniyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

THE LEGEND OF COCAINE ISLAND – 29/03/19

THE LEGEND OF COCAINE ISLAND

Bu belgesel, Amerikalı Rodney Hyden’ın Karayipler’de gömülü olduğu söylenen bir kokain zulasını bulmak için renkli ancak uyumsuz bir grupla çıktığı yolculuğu anlatıyor.

LOSERS – 01/03/19

Kazanmanın her şey olduğu bir toplumda başarısızlıkla nasıl başa çıkabiliriz? Kılavuz olarak sporu seçen belgesel, kaybetme psikolojisini inceliyor.

REMASTERED: THE MIAMI SHOWBAND MASSACRE – 22/03/19

1975’te Ulster destekçileri tarafından pusuya düşürülen Miami Showband grubunun üç üyesi Kuzey İrlanda’da öldürülür. Acaba bu suçun devletle bir bağlantısı var mıydı?

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE 

LARVA ISLAND 2. Sezon – 01/03/19

LARVA ISLAND 2. Sezon

Yeni sezonda larva dostlar Kırmızı ve Sarı’nın yaşayacağı maskaralıklarla dolu eğlenceli maceralar arasında ikilinin adasının işgal edilmesi de var.

YOOHOO TO THE RESCUE – 15/03/19

Sihirli YooTopia diyarından beş sevimli dost, başı dertte olan hayvanlara yardım için ekip çalışması ve özel aygıtlardan faydalanır ve bu sırada yeni arkadaşlar edinir.

ROBOZUNA 2. Sezon – 15/03/19

ROBOZUNA 2. Sezon

Ariston, Mangle ve Özgürlük Savaşçıları geri döndü. Ama kötü niyetli Danuvia’nın güçlü bir robotu ortaya sürmesiyle evlerini korumaları giderek zorlaşacak.

Netflix Ekranlarında Bu Aydan İtibaren Göreceğimiz Klasik Dizi ve Filmler

MASUMİYET ÇAĞI – 31 Mart 

MASUMİYET ÇAĞI

SCHINDLER’İN LİSTESİ – 12 Mart

SCHINDLER'İN LİSTESİ

PİYANİST – 28 Mart

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.