Netflix Love, Death & Robots Animasyonundan Yeni Fragman! (15 Mart)

Tim Miller ve David Fincher gibi isimlerin ortak projesi Love, Death & Robots adlı animasyon antoloji serisinden yeni fragman geldi.

Netflix‘te yayınlanacak ilk antoloji serisi olacak yapımda bilim kurgu, fantastik, korku ve komedi türlerinin karışımı olan kısa öykülerden uyarlanıyor. Toplam 18 hikayeden oluşan yapımda animasyon için ünlü sanatçılar, yönetmenler ve stüdyolar bir araya geliyor. 185 dakikadan oluşacak dizide “Sentient Dairy Products”, “Werewolf Soldiers”, “Robots Gone Wild”, “Garbage Monsters”, “Cyborg Bounty Hunters”, “Alien Spiders” ve “Blood-Thirsty Demons From Hell” gibi hikayeler anlatılacak.

love death robots fragman netflix 15 mart izle 2. sezon ne zaman

Paylaşılan yeni fragmanda da dizinin daha çok yetişkinlere yönelik olduğunu görüyoruz. Dizinin her bir bölüm 5-15 dakika orası olacak. Ve bildiğimiz 2D’den photo-real 3D CGI’ye kadar benzersiz bir animasyon tarzıyla da dikkat çekiyor. Dizinin içinde duyarlı süt ürünleri, kurt adam askerler, çıldıran robotlar, çöp canavarları, cyborg ödül avcıları, uzaylı örümcekler ve cehennemden gelen kana susamış şeytanlar gibi farklı karakterleri göreceğiz. Tim Miller bu proje için kendisinin rüya projesi olduğunun üzerinde duruyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise David Fincher ve Tim Miller’e ek olarak Jennifer Miller ve Josh Donen yapıyor.

love death robots fragman netflix 15 mart izle 1. sezon ne zaman

Love, Death & Robots animasyon antoloji dizisi 15 Mart‘ta Netflix ekranlarında gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…