Netflix Kasım 2019 - Bu ay Netflix listesindeki yeni film ve diziler (Video)

Netflix Kasım 2019 tam listesi belli oldu. Bu ay Netflix’in listesinde yer alan yeni film ve dizilere hep beraber bir göz gezdirelim.

Netflix Türkiye‘nin yoluna devam etmesiyle beraber platforma yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda Netflix’in şifresini başkalarıyla paylaşanları engelleyeceğini sizlere duyurmuştuk. Fakat bu durumun nasıl ve ne türlü olacağı henüz belli değil. Biz şimdilik Kasım ayı listesine dönelim. Önümüzdeki ay içerisinde birkaç dizinin yeni bölümüyle beraber eski filmlerden de seçkiler gördüğümüz listede yer alan liste bu ay daha güzel görünüyor. Ekim ayı içerisinde dizilerden The Crown 3. sezon ve The End of the F***ing World 2. sezon ile filmlerden The King ve The Irishman merakla beknenler arasında yer alıyor.

Netflix Türkiye’de Kasım 2019 ayı içerisinde hangi içerikler yer alacak?

İşte Netflix’in Kasım listesinde yer alan içeriklerin tam listesi:

Eylül ayında yayınlanacak orijinal filmler

The King – 1 Kasım

Merakla beklenen ve başrolünde Robert Pattinson ve Timothée Chalamet’in yer aldığı yapımda şımarık prens Hal, babasının ölümünün ardından İngiltere tahtına çıkınca hem saraydaki entrikalarla hem de devraldığı savaş ve kaos ortamıyla baş etmek durumunda kalır.

The Irishman – 27 Kasım 

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’nin rol aldığı Martin Scorsese filminde savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyası bir tetikçinin gözünden anlatılmaya çalışılıyor.

Holiday in the Wild – 1 Kasım 

Kocası tarafından terk edilen New Yorklu zarif bir kadın, tek başına Afrika safarisine gider ve hayatında yeni bir amaç bulur. Kristin Davis ve Rob Lowe başrolde yer alıyor.

Klaus – 15 Kasım

Soğuk bir kasabaya tayin edilen postacı, Noel Baba’yı saklandığı yerde buluyor. Jason Schwartzman ve J.K. Simmons sesleriyle başrolde bulunuyor.

Deprem Kuşu – 15 Kasım

1980’lerin Tokyo’sunda Lucy adlı bir göçmenin arkadaşı, yerel bir fotoğrafçıyla yaşadıkları aşk üçgeninin ardından kaybolunca Lucy’nin onu öldürdüğünden şüphelenilir.

Atlantique – 29 Kasım 

Dakar’ın bir banliyösünde 17 yaşındaki Ada, genç inşaat işçisi Souleiman’a âşık olur. Denizde kaybolan Souleiman, bir süre sonra mahalleye döner.

İlginizi Çekebilir: Netflix Ekim 2019 – Bu ay listede yer alan yeni film ve diziler

Kasım ayında yayınlanacak diziler

The End of the F***ing World 2. sezon – 5 Kasım

James ve Alyssa’nın yaptığı ilk sezonda yaptıkları korkunç yolculuktan iki yıl sonra, öldürdükleri adama kafayı takmış olan bir kadın hapisten çıkıp intikam peşine düşecektir.

The Crown 3. Sezon – 17 Kasım 

Bu drama dizisinin yeni sezonunda, Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

Atypical 3. sezon – 1 Kasım 

Dizinin 3. sezonuna girilirken başrol karakterimiz Sam üniversitenin ilk yılına girerken, arkadaş edinmekten programlarını yönetmeye kadar yeni zorluklarla boğuşur.

Busted! 2. sezon – 8 Kasım

Amatör dedektifler, Çiçek Katili olarak bilinen esrarengiz biriyle bağlantılı olabilecek bir dizi gizemli olayı çözmeye çalışır.

The Toys That Made Us 3. sezon – 15 Kasım

Belgesel niteliğindeki bu dizinin 3. sezonunda yaratıcılık savaşları ile Ninja Turtles, My Little Pony, Power Rangers ve Wrestling Figure oyuncak serilerinin artan popülaritesi konu ediniyor.

American Son – 1 Kasım 

Ayrı yaşayan, farklı ırklardan bir anne-baba, kayıp oğullarıyla ilgili sorularına cevap arar. Broadway oyunundan uyarlanan yapımda Kerry Washington ve Steven Pasquale başrolde yer alıyor.

High Seas 2. sezon – 24 Kasım

1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya giden lüks bir gemide yaşanan gizemli ölümler, birlikte seyahat eden iki kız kardeşi çevreleyen sırları açığa çıkarır.

Final Space 2. sezon – 24 Kasım

Gary ve cesur ekibi, tüm galakside Quinn’i ararken tuhaf aile buluşmaları, ölümcül uzay regattaları ve tuhaf biçimde mutlu tüylü yaratıklarla uğraşır.

Yeşil Yumurta ve Salam – 8 Kasım

Birbirinin tamamen farklı olan Guy ve Sam, nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için yola çıkar. Yolda umut, arkadaşlık ve leziz bir yemek gibi yeni şeyler öğrenirler.

Netflix Kasım ayında yayınlanacak belgeseller

Maradona Meksika’da – 13 Kasım

Dünyanın muhtemelen en iyi futbolcusu olan Diego Maradona, yerel takımı ve belki de kendisini kurtarmak için Sinaloa Karteli’nin yuvası Culiacán’a gelir.

Fire in Paradise – 1 Kasım 

2018 yılında Paradise kasabasını yok eden ve Kaliforniya’nın en ölümcül yangını olarak bilinen Kamp Ateşi’nden kurtulanlar, yaşananları anlatıyor.

Kasım ayında yayınlanacak çocuk ve aile içerikleri

She-Ra ve Güç Prensesleri: 4. Sezon – 5 Kasım

Catra, Horde Prime gelmeden önce Etherya’yı fethetmeye ant içer. Glimmer yeni görevinde zorlanır. Adora ve prensesler eski ve yeni ihanetlerle yüzleşir.

Ejderhalar Prensi: 3. Sezon – 22 Kasım

Sıra dışı bir keşfin ardından, iki insan prens ve bir elf suikastçı savaş hâlindeki ülkelerine barış getirmek için birlikte destansı bir yolculuğa çıkar.

Troller: Parti Devam Ediyor!: 8. Sezon – 22 Kasım

Kraliçe Poppy, Trol Köyü’nde huzur dolu yeni dönemi partilerle, yarışmalarla ve özel günlerle kutlarken Branch, eğlenceyi daha fazla sevmeye çalışır.

Süper Öcüler Noel’i Kurtarıyor – 26 Kasım

Noel süsleri yüzünden Şeytan Asası Çamlığı’nda elektrikler kesilir. Sonra Henri ve Glorb, Noel Baba’nın geyiklerini kaybeder. Süper Öcüler, Noel’i kurtarabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.