Netflix Haziran 2019 - Yeni film ve dizilerin tam listesi!
|

Netflix Haziran 2019 – Yeni film ve dizilerin tam listesi (Video)

Netflix televizyonu internete taşıyarak yeni platformlarında oluşmasına da ek bir katkıda bulunuyor. Her ay içeriklerine yenisini ekleyen platformun Netflix Haziran ayı listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Mayıs ayında The Rain 2. sezonuyla devam ederek izleyenleri onu sevenleri üzmeden şimdiden yeni sezon isteklerini ortaya çıkardı. Netflix Haziran ayında ise Dark, Black Mirror gibi seriler kaldığı yer devam edecek.

Harry Potter serisi Netflix’e geliyor

Haziran ayının en mutluluk dolu duyurularından biri de Harry Potter serisi oldu. Serinin tüm filmleri Netflix Haziran ayı listesinde platformun kütüphanesinde yerini alacak. Bununla beraber aynı evrenin içinde geçen bir başka hikaye Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmini de 1 Haziran’da seyircilerle buluşturacak.

Netflix orijinal dizileri

Dark: 2. Sezon – 21 Haziran 

Dark: 2. Sezon - 21 Haziran 

Uğursuz Son Döngü’nün tarihi yaklaşırken Winden’da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.

Black Mirror: 5. Sezon – 5 Haziran

Black Mirror: 5. Sezon - 5 Haziran

Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zeka versiyonuyla bağ kuracaktır.

Marvel’s Jessica Jones: 3. Sezon – Haziran ayı içerisinde

Marvel’s Jessica Jones: 3. Sezon ne zaman

Jessica zeki bir seri katilin izini sürerken Trish yeni keşfettiği güçlerini dener. Malcolm ise ahlaki bir ikilemle boğuşuyor.

3%: 3. Sezon – 7 Haziran

3%: 3. Sezon - 7 Haziran

Michele, Kara’da herkese açık olan, rüya gibi bir sığınak kurar, ama bir kriz patlak verince kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.

Jinn – 13 Haziran

Jinn - 13 Haziran

Bir kız, genç bir oğlan görünümündeki bir cini kazara serbest bıraktığında ikili, aynı zamanda dünyayı tehdit eden kadim bir karanlığı da serbest bıraktıklarını öğrenir.

Netflix orijinal filmleri

Murder Mystery – 14 Haziran

Murder Mystery - 14 Haziran

Uzun zamandır bekledikleri Avrupa tatiline çıkan New Yorklu polis ve kuaför eşi, bir milyarderin yatında yaşanan anlaşılmaz cinayet olayını çözmeye çalışıyor.

I Am Mother – 7 Haziran

I Am Mother - 7 Haziran

İnsanoğlunu yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kız, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle afallar.

Beats – 19 Haziran

Beats - 19 Haziran

Yolları Şikago’nun Güney Yakası’nda kesişen agorafobik hip hop dehası ve gözden düşmüş eski müzik menajeri, geçmiş sorunlarıyla yüzleşmek için birbirlerine destek olur.

Elisa & Marcela – 7 Haziran 

Elisa & Marcela - 7 Haziran 

1901’de İspanya’da, Elisa Sánchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür. Gerçek olaylardan uyarlandı.

Shaft – 28 Haziran

Shaft - 28 Haziran

FBI’da veri analizi uzmanı olan John Shaft Jr. bir arkadaşının şüpheli ölümünü araştırmak için, bir zamanlar çok başarılı bir dedektif olan babasından yardım ister.

Netflix orijinal belgeselleri

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese – 12 Haziran

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese - 12 Haziran

Bob Dylan’ın 1975 sonbaharında gerçekleştirdiği Gürleyen Yıldırım Revüsü turnesini ele alan bu Martin Scorsese film deneyiminde gerçek ve efsane iç içe geçiyor.

The Black Godfather – 7 Haziran

Bu belgesel; Amerikan müzik sektörü yöneticisi, girişimci ve film yapımcısı Clarence Avant’ın hayatını ve geride bıraktığı mirası inceliyor.

Leaving Neverland – 7 Haziran

Leaving Neverland - 7 Haziran

Michael Jackson tarafından çocukken cinsel istismara uğradığını iddia eden iki adam bu belgeselde iddiaları detaylandırarak anlatıyor.

The Alcàsser Murders – 14 Haziran

1992 yılında Alcàsser , İspanya’da üç gencin öldürüldüğü ve ulusu derinden sarsan cinayet olayına ilişkin soruşturmaya derinlemesine bir bakış.

Life Overtakes Me – 14 Haziran

Life Overtakes Me - 14 Haziran

Film yapımcıları, İsveç’teki travma geçirmiş sığınmacı çocukların koma benzeri bir duruma girmesine neden olan gizemli hastalık Teslimiyet Sendromu’nu inceliyor.

Netflix orijinal animeleri

Kakegurui xx – 13 Haziran

Kakegurui xx - 13 Haziran

Kirari, öğrenci kurulunu fesheder ve okul genelinde bir kumar müsabakası yapılmasını önererek hem kaosa hem de başkanlık koltuğu için rekabete yol açar.

Aggretsuko: 2. Sezon – 14 Haziran

Aggretsuko: 2. Sezon - 14 Haziran

Retsuko, annesinin özel hayatına burnunu sokması ve yeni, kâbus gibi bir mesai arkadaşı yüzünden karaoke seanslarında öfkesini dışa vurmaya devam eder.

Forest of Piano: 2. Sezon – 24 Haziran

Forest of Piano: 2. Sezon - 24 Haziran

Chopin yarışmasının ilk aşamasından sonra, Kai ve Shuhei ikinci tura hazırlanır ve her ikisi de niçin müzisyen olduklarını sorgular.

7SEEDS – 28 Haziran

Natsu adlı utangaç bir kız, insanlığın devamını sağlamak için seçilmiş bir grubun üyesi olduğunu öğrenir. Değişen bir Dünya’da bu grupla birlikte hayatta kalması gerekir.

Netflix çocuk ve aile

Malibu Rescue: The Series – 3 Haziran

Genç Cankurtaran eğitiminin ardından Flounder Ekibi, hem insanların hayatını cesurca kurtarmak hem de eğlenmek için plaja geri döner.

Super Monsters Monster Pets – 7 Haziran

Büyük eğlence için küçük düşünmek lazım! Süper Öcüler ve onların sevimli yeni Öcü Hayvanlarıyla, kısa ve komik animasyonlu maceralara atılın.

Motown Magic: 2. Sezon – 28 Haziran

Hayal gücü geniş bir çocuk olan Ben, sihirli resim fırçasının ve Motown’ın klasik seslerinin yardımıyla renkli sokak sanatına hayat vererek şehrini dönüşümden geçiriyor.

Bu ve daha fazlası Netflix Haziran 2019 içerisinde sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.