Netflix Dizisi Glow'un 2. Sezon Duyurusu ve Fragmanı Paylaşıldı

Glow‘un 2. Sezon haberleri ve fragmanı paylaşıldı.

İlk sezonuyla büyük bir hayran kitlesi elde eden, Netflix’in sevilen dizisi Glow 2. Sezonuyla ekranlara geri dönüyor. 80’li yıllarda yayınlanan şov programından ilham alınarak yapılan Glow (Gorgeous Ladies of Wrestling), o dönem Los Angeles’ta hayatın dramıyla işsizlik çeken ve ünlü olmayı hayal eden Ruth Wilder’ın hayatına odaklanıyordu. Dizinin kadrosunda ise Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron, Sydelle Noel, Britney Young, Britt Baron, Kimmy Gatewood, Sunita Mani ve Kia Stevens gibi isimler bulunuyor.

 Glow Season 2

Bu sezonun sinopsisi ise şu şekilde ; ‘Kızlar geri dönüyor. Glow’un 2. sezonu 29 Haziran’da başlıyor – tozluklarınızı hazırlayın. 2. sezon, şovun kızlarının ünlü olduktan sonra taşıdıkları şöhretin iyi, kötü ve çirkin gerçekleşleriyle yüzleşmelerini anlatıyor. Ruth (Alison Brie) ve Debbie (Betty Gilpin) bir TV sezonu çekmek için bir araya geliyorlar. Ancak arkadaşlıklarının temelinde kalıcı sorunları yaşıyorlar. Sam (Marc Maron) hala Sam’tir, ama şimdi onunla birlikte yaşayan genç bir kızı vardır ve 20. bölüm çekmek için çalışmalarını sürdürür. Güreş ise daha zorludur.’

Dizinin ruhunuza hareket katacak yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WbILzhamFrw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.