Netflix‘in yeni serisi “Girlboss“tan fragman yayınlandı.

Girlboss ile Nasty Gal’in kurucusu ünlü Amerikalı girişimci Sophia Amoruso‘nun yaşamına konuk oluyoruz. New York Times’ın çok satanlar listesine giren kitaptan 13 bölümlük bir seriye uzanacak dizinin yaratıcılığını Kay Cannon üstleniyor. Yönetmenliğini ise Christian Ditter yapıyor.

Dizi, eBay’den vintage giysiler satarak işe başlayan ve 28 yaşına geldiğinde multi-milyon dolar değerindeki Nasty Gal ile moda imparatorluğunu kuran Sophia’nın (Britt Robertson) hikayesini anlatıyor. Girlboss’un yaratıcısı ve baş yapımcısı olan Kay Cannon (30 Rock) aynı zamanda dizi sorumlusu olarak görev yapıyor. Dizinin baş yapımcıları arasında Charlize Theron (Cani, Genç Yetişkin), Denver & Delilah yapım şirketinden Laverne McKinnon, Christian Ditter ve Sophia Amoruso da var. Girlboss’un başrollerinde Britt Robertson (Sophia), Ellie Reed (Annie), Alphonso McAuley (Dax), Johnny Simmons (Shane) ve Dean Norris (Jay) bulunuyor.

 

21 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te gösterime girecek filmin ilk fragmanının aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uk4qcOXzgpc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…