Netflix Filmi The Perfect Date 12 Nisan İtibariyle Yayında! (Fragman)

Netflix Filmi The Perfect Date 12 Nisan İtibariyle Yayında! (Fragman)

Netflix’in yeni gençlik komedi-drama türündeki filmi The Perfect Date 12 Nisan itibariyle platformdaki yerini aldı.

Filmin başrolünde Sevdiğim Tüm Erkeklere, Sierra Burgess Is a Loser ve The Fosters gibi yapımlardan Noah Centineo‘yu görüyoruz. Steve Bloom ve Randall Green’in yazıp Chris Nelson’ın yönetmenliğini yaptığı bu romantik komedi filmi lise öğrencisi olan Brooks’un yaşamına odaklanıyor. Brooks Rattigan okulda iyi bir üniversiteyi kazanmak, en popüler kızlarla çıkmak ve en iyi arabaları kullanmak istemektedir. Fakat bu genç öğrencinin pek parası yoktur. Para kazanmak için çeşitli yollar deneyen Brooks, bir gün genç bir kızı dansa götürür. Bu işten kazandığı parayı da arttırabileceğini düşünüp zengin kızlara eşlik etmek için bir uygulama geliştirir. Bu uygulamada farklı kişilere dönüşen Brooks bir süre sonra kendini sorgulamaya başlayacaktır.

the perfect date filmi netflix izle konusu 2019

Başroldeki Centineo’ya Laura Marano, Camila Mendes, Odiseas Georgiadis, Matt Walsh ve Evan Castelloe gibi oyuncular eşlik ediyor. The Perfect Date filmi 12 Nisan itibariyle Netflix ekranlarında yayınlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.