Bir Haftada 45 Milyon Kullanıcının İzlediği Netflix Filmi Bird Box [Rekor]

45 Milyon Kullanıcının İzlediği Netflix Filmi Bird Box Rekor Kırdı

Netflix filmi Bird Box 1 haftada 45 milyon kişi tarafından izlenerek yeni bir rekor kırdı.

Bilim-kurgu ve gerilim türündeki filmin yönetmenlik koltuğunda Oscar ödüllü Susanne Bier bulunuyor. Aynı zamanda ise Josh Malerman’in aynı isimli 2014’te yayınlanan romanından Eric Heisserer ile uyarlanıyor. Trevante Rhodes, Sarah Paulson, John Malkovich ve Sandra Bullock’un oyuncu olarak yer aldığı filmde, Paulson ve Bullock iki kız kardeşi oynuyor. Filmin hikayesi ise şöyle : “Gizemli bir güç, dünya nüfusunun büyük bir kısmını yok edince geriye tek bir gerçek kalır: Onu görürsen, kendini öldürürsün. Bilinmezliklerle dolu bir yola giren Malorie; aşkı, umudu ve yeni bir hayata başlama fırsatını bulsa da işler istediği gibi gitmez. Şimdi, iki küçük çocukla birlikte sığınabilecekleri tek yere doğru tehlikeli bir nehir boyunca kaçmak zorundadır. Hayatta kalmak için çok tehlikeli bu iki günlük yolculuğu gözleri kapalı halde tamamlamaları gerekecektir.” Netflix’te 21 Aralık tarihinde gösterilmeye başlanan yapım 1 haftada 45 milyonun üzerinde izleyici sayısına ulaştı.

bird box netflix film türkçe altyazılı, fragman izle, 2018, oyuncular, konusu

Eğer Bird Box (Kuş Kafesi) sinema ekranlarında gösterime girseydi 422 milyon doların üstünde bir hasılat sağlayacaktı. Film şuan IMDb’de 6.8 puan ile ortalama bir yapım gibi görünüyor. Ama biraz bilim-kurgu öğesiyle gerilimle birleşen yapımı bizde öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.