Netflix Eylül 2019 - Bu ay listede yer alan yeni film ve diziler
|

Netflix Eylül 2019 – Bu ay listede yer alan yeni film ve diziler

Netflix Eylül 2019 tam listesi belli oldu. Bu ay listede yer alan yeni film ve dizilere göz atalım.

Netflix Türkiye‘nin kapatılmasıyla ilgili dedikodular dolaşırken platform önümüzdeki ayın listesiyle şu anlık yola devam ettiklerini gösteriyor. Önümüzdeki ay içerisinde birkaç dizinin yeni bölümüyle beraber eski filmlerden de seçkiler gördüğümüz listede yer alan liste biraz kısıtlı gibi görünüyor. Eylül ayı içerisinde Disenchantment 2. sezon, Elite 2. sezon, Better Call Saul – 4. Sezon dışında yeni serilerden The Politician‘da dikkat çekiyor. Bunun dışında film olarak ise Between Twe Ferns: The Movie ve In the Shadow of the Moon bu ayın dikkat çekenleri arasında yer alıyor.

Netflix Türkiye’de Eylül 2019 ayı içerisinde neler gösterilecek?

Netflix’e orijinal yapımları dışında birçok lisanslı içerikte geliyor. İşte Netflix Eylül 2019 listesinde yer alan içeriklerin listesi:

Eylül ayı orijinal filmler

Orijinal filmler Between Two Ferns: The Movie – 20 Eylül

Zach Galifianakis, bütçesi olmayan talk şovu “İki Eğrelti Otu Arasında” için görüşebileceği ünlü kişiler bulmak üzere bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta başına birçok komik olay geliyor.

In the Shadow of the Moon – 27 Eylül

Bu bilim kurgu gerilimde bir Philadelphia polisi, suçları ay döngüsüne göre işleyen, yakalanması güç bir seri katili bulma görevini yönetecek.

Eylül ayı orijinal diziler

Elite 2. sezon ne zaman basliyor

Elite 2. sezon – 6 Eylül

Sınıf arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Politician – 27 Eylül

Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda kalacaktır.

Disenchantment 2. sezon – 20 Eylül

Enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor, mistik kaderini öğreniyor ve babasının krallığının toparlanmasına yardım ediyor.

Glitch: 3. sezon – 25 Eylül

Yerel halktan yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca bir polis memuru ve doktor büyük bir gizemle karşı karşıya kalır.

The Spy – 6 Eylül

Bu drama dizisinde, İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in dudak uçuklatan gerçek hikayesi anlatılıyor.

Skylines – 27 Eylül

Bir hip hop müzik prodüktörü, yeni anlaştığı plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını istediğinde organize suç dünyasının ortasında kalır.

Vis a vis: 4. sezon – 27 Eylül

Cruz del Norte’ye yeni bir müdür gelir. Eski bir gardiyan mahkum olarak geri döner. Zulema bir akrabasına kavuşur. Sole hayatını değiştiren haberler alır.

Eylül ayı belgeselleri

Hello, Privilege. It’s Me, Chelsea - 13 Eylül

Hello, Privilege. It’s Me, Chelsea – 13 Eylül

Bu belgeselde Chealse Handler, hayatı ve kariyeri boyunca kendisi de dahil olmak üzere beyazlara tanınan ayrıcalıkların Amerikan kültürüne etkisini araştırıyor.

The Chef Show: Volume 2 – 13 Eylül

Jon Favreau, yönetmen koltuğundan kalkıp önlüğünü takarak arkadaşı ve mutfaktaki danışmanı Roy Choi ile birlikte yemekle dolu yeni maceralara atılıyor.

Abstract: The Art of Design: 2. sezon – 25 Eylül

Çeşitli disiplinlerde çalışan en yenilikçi tasarımcıların zihnine adım atın ve tasarımın günlük hayatın her yönünü nasıl etkilediğini öğrenin.

Explained: 2. sezon – 26 Eylül

Milyarder patlaması. Athleisure modası. Tarikatların cazibesi. Ünlülerin anlatıcılık yaptığı bu dizide güncel olayları ve sosyal trendleri keşfe çıkın.

Eylül ayı aile ve çocuk yapımları

Eylül ayı aile ve çocuk yapımları

Archibald’s Next Big Thing – 6 Eylül

Beğenilen çocuk kitabından esinlenen filmde, anı yaşayan ve hayata hep olumlu yaklaşan sıra dışı, genç bir tavuğun hikayesi anlatılıyor.

The Last Kids on Earth – 17 Eylül

Popüler kitap serisinden uyarlanan The Last Kids on Earth, yaşadığı kasaba zombi ve canavar istilasına uğrayan ve hayatta kalmak için arkadaşlarıyla işbirliği yapan bir gencin hikayesini konu alıyor.

Team Kaylie – 23 Eylül

Yasayla başı derde giren genç ve ünlü milyarder Kaylie Konrad’a mahkeme tarafından şehirdeki bir doğa kulübüne liderlik etme görevi verilir.

Bunlar dışında eklenecek içeriklerden birkaçı;

Müslüm – 1 Eylül

Suicide Squad: Gerçek Kötüler – 1 Eylül

Watchman – 1 Eylül

Super 8 – 15 Eylül

Brooklyn Nine – Nine – 5. Sezon – 26 Eylül

Suits – 7. Sezon – 28 Eylül

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.