|

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı ve bunu da sürekli değişimiyle internete taşıyor. Bakalım Netflix Eylül listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Ağustos ayında belgesel, film ve çocuk programlarından oluşan 51 orijinal yapımı, ayrıca 70 lisanslı içerik kataloğa ekleniyor. Tatil bitişi herkesin işlerine dönmesi ve okullarında açılmasıyla bu liste daha önemli bir hale geliyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Maniac: Mini Dizi - 21 Eylül 

Maniac: Mini Dizi – 21 Eylül 

İki yabancı kendilerini ters giden akıl almaz bir ilaç deneyine sıkışıp kalmış halde bulur. Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill var.

Marvel’s Iron Fist 2. Sezon – 9 Eylül 

Hand’ın yenilgisi ile Çin Mahallesi savunmasız kalır ve Danny New York sokaklarını korumak zorundadır.

Atypical 2. Sezon – 9 Eylül 

Elsa ve Doug karşılaştıkları evlilik krizinden sonra Casey yeni okuluna uyum sağlamaya çalışırken, Sam mezuniyet sonrası hayata hazırlanır.

Cable Girls 3. Sezon – 9 Eylül 

Yaşanan trajediden sonra, Lidia ailesi için tutkuyla savaşır, Carlota sesini bulur, Ángeles gizlenir ve Marga muhasebe konusundaki yeteneğini keşfeder.

BoJack Horseman 5. Sezon – 14 Eylül 

BoJack, Princess Carolyn tarafından üretilen yeni bir dedektif dizisi olan ‘Philbert’ in yıldızı olarak sahneye geri döndü. Ama onun şeytanları tam olarak dışarıda.

The Good Cop – 21 Eylül 

Dürüst polis Tony Jr., işinden, aşk hayatına kadar her şey hakkında babası emekli NYPD memuru Tony Sr.’dan tavsiye alır.ü

Ingobernable 2. Sezon – 14 Eylül 

Emilia, ailesini yeniden birleştirme ve ülkesindeki yolsuzluğu azaltma mücadelesinde uyuşturucu kaçakçılığı imparatorluğunun liderliğini üstleniyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

Mr. Sunshine – 1 Eylül 

1871 Shinmiyangyo olayı sona erdikten sonra genç bir adam, tarihi dönüm noktasında Kore’ye geri döner ve asil bir kadına aşık olur.

A Taiwanese Tale of Two Cities – 3 Eylül 

İki zeki güzellik kraliçesi ve yakında yollarını birbirine bağlayacak bir kader kararı.

NETFLIX FİLMLERİ

The Most Assassinated Woman in the World - 7 Eylül

Sierra Burgess Is a Loser – 7 Eylül 

Liseli zeki kız Sierra, aşık olduğu oğlano elde etme umuduyla daha popüler bir kızla iş birliği yapar. Başrolde Stranger Things’de Barb’ı canlandıran Shannon Purser var.

On My Skin – 12 Eylül 

Uyuşturucuya suçundan tutuklanan Stefano Cucchi, İtalyan jandarmasının ve yozlaşmış hukuk sisteminin pençeleri arasında kalır. Gerçek olaylardan uyarlanmıştır.

The Most Assassinated Woman in the World – 7 Eylül

1930’ların Paris’inde, Grand Guignol Tiyatrosu’ndaki ölüm sahneleriyle ünlü bir aktrist, geçmişten gelen gizemli bir sapık ve hayaletlerle savaşır.

The Resistance Banker – 11 Eylül 

İşgal altındaki Amsterdam’daki ailesini ve geleceğini riske atan bir bankacı, direnişi desteklemek için bir yeraltı bankası oluşturarak Nazi savaş makinesini yavaşlatır.

The Angel – 14 Eylül 

Mısır hükümetinde üst düzey bir görevde çalışan Ashraf Marwan, İsrail ajanı olarak çok tehlikeli bir konumdadır. Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Notes from Dunblane: Lesson from a School Shooting - 28 Eylül

Chef’s Table 5. Sezon – 28 Eylül 

Bu sezon, Philadelphia, İstanbul, Bangkok ve Barselona’da yemek kültürünü sarsan dört yenilikçi şefle tanışın.

City of Joy – 7 Eylül 

Kongo’da cinsel olarak zarar gören kadınlar, kendilerine ve güçlenme duygularını yeniden kazanmalarına yardım eden bir merkez olan City of Joy’da tedavi görmeye başlar.

Quincy – 21 Eylül 

Efsanevi müzik yapımcısı Quincy Jones’un hayatı ve kariyeri, kızı Rashida Jones’un yönettiği bu biyografik belgeselde anlatılıyor.

Notes from Dunblane: Lesson from a School Shooting – 28 Eylül

Kasabasındaki okul saldırıya uğramış, Connecticut, Sandy Hook’tan bir rahip, benzer bir trajediyi yaşayan bir İskoç rahibi ile bağ kuruyor.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE ORİJİNALLERİ

Hilda Netflix Animasyon - 21 Eylül 

Stretch Armstrong & the Flex Fighters 2. Sezon – 7 Eylül

Rook Tower’a yapılan saldırı için yanlış bir şekilde suçlanan Flex Fighters, şehirlerini istedikleri gibi koruyabilmelidir. Charter City bir daha onlara güvenecek mi?

Hilda – 21 Eylül 

Elfler ve devlerle dolu vahşi doğadan, yeni dostlar ve gizemli yaratıklarla dolu hareketli şehir Trolberg’e yaptığı yolculukta Hilda’ya katılın.

The Dragon Prince – 14 Eylül 

İki insan prensi kendilerini öldürmeye gelen elf suikastçı ile beklenmeyen bir bağ kurarlar ve savaş hâlindeki topraklarına barışı getirmek için destansı bir göreve atılırlar.

Skylanders Academy 3. Sezon – 28 Eylül

Sezon 3, Spyro ve Skylanders’ın beklenmedik ittifaklar yarattığını, yeni maceraları üstlendiğini ve iyilikle kötülük arasındaki çizgiyi gösteriyor.

Super Monsters Monster Party: Songs – 14 Eylül

Öcü arkadaşlar Katya, Lobo, Zoe, Drac, Cleo ve Frankie’nin olduğu bu süper müzik videolarına şarkı söylerek ve dans ederek siz de eşlik edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.