Netflix Dizisi Elite 2. Sezon Çekimleri Yeni Oyuncularla Başlıyor! (Video)

Netflix Dizisi Elite 2. Sezon Çekimleri Yeni Oyuncularla Başlıyor! (Video)

Netflix’in geçtiğimiz dönem beğenilen Elite dizisinin 2. sezon çekimlerinin başladığı duyuruldu.

Bu sezon kadroya yeni isimler katılıyor. Darío Madrona ve Carlos Montero’nun yaratıcılığını yaptığı dizide Las Encinas, Elit’in çocuklarını okumak için gönderdiği ülkenin en seçkin okulundaki olaylar anlatılacak. 3 gencin bölgelerinde yaşanan bir deprem sonrasında kendi okullarından buraya kabul ediliyor. Her şeye sahip olanlar ve olmayanlar arasında geçecek anlaşmazlıklar arasında geçiyor. Okuldaki öğrencilerden birinin ölü bulunmasıyla bu cinayeti kimin işlediği bulunmuştu. Şimdi ise bu hikayenin devamında neler olacağını izleyeceğiz. İlk sezonda María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’ye ek olarak Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso ve şarkıcı Danna Paola’da yer aldı. İlk sezondaki isimlere bu sezonda Jorge Lopez, Georgina Amorós ve Claudia Salas gibi isimler ekleniyor. İkinci sezonda 8 bölüm olarak devam edecek dizinin yürütücü yapımcılığını Zeta Audiovisual üstleniyor.

elite 2 sezon ne zaman, fragman, konusu, oyuncular ve detaylarNetflix, ünlü İspanyol dizisi La Casa de Papel’in oyuncularını içeren ve ilk sezonu 5 Ekim’de yayınlanan Elite dizisinin ikinci sezonunu onayladı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.