Netflix'in beğenilen dizisi You 2. sezon fragmanı yayınlandı! [Video]

You 2. sezon fragmanı yayınlandı. Başrolünde Gossip Girl dizisiyle tanınan Penn Badgley adlı oyuncunun bulunduğu dizinin 2. sezonu 26 Aralık tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Supernatural dizisinin senaristleri arasında yer alan Sera Gamble ve Greg Berlanti‘nin yaratıcılığını yaptığı dizinin başrolü Penn Badgley, 2. sezon tanıtımları için birkaç günlüğüne Türkiye’ye gelip İstanbul’u gezdi. Bu da dizinin Türkiye’de geniş bir izleyici kitlesinin olduğunu gösteriyor. Diziye dönecek olursak Caroline Kepnes’in romanından uyarlanan bu yapım, ilk görüşte aşık olduğu Beck’in kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazır olan Joe’nun, zamanla Beck’i takıntı hâline getirmesi ve işlerin içinden çıkılmaz bir hâl almaya başlamasıyla yaşanan olayları anlatıyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix Aralık 2019 – Bu ay Netflix listesindeki yeni film ve diziler

You 2. sezon 26 Aralık 2019 tarihinde Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini alacak

Dizi için geniş bir özet geçecek olursak: “Kalbi trajik bir şekilde kırılan Joe’un hayatı uzun zamandır kayıp olan kız arkadaşı Candace’in (Ambyr Childers) hayatı ona cehenneme çevirmek için geri dönüşüyle altüst olmuştur. Yeni sezonda Joe, Candace’ten kaçmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için kendi cehennemi Los Angeles’a yerleşiyor. Cinayetle sonuçlanan şiddetli bir ilişkiden yeni çıkan Joe, yeniden birine aşık olmayı istemese de, yeni şehrinde Love (Victoria Pedretti) adında olağanüstü bir kadına kendini kaptırır. Tarih kendini tekerrür edecek mi? Yoksa bu sefer gerçek aşkı yakalayacak mı? Joe, bunu öğrenmek için her şeyi göze alacak kadar deli.”

Başrole ise Victoria Pedretti, Amber Childers, James Scully, Carmela Zumbado, Jenna Ortega, ve Chris D’Elia gibi isimler eşlik ediyor. İkinci sezonu 10 bölümden oluşan You dizisi dünya ile aynı anda 26 Aralık tarihinde Netflix Türkiye ekranlarından izlenebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Karate Kill’den Fragman Yayınlandı

70’ler ve 80’lerde sıkça gördüğümüz dövüş filmlerine göndermeler yapan Karate Kill‘den fragman…

(English) John Wick 2’den Yeni Fragman GeldiJohn Wick: Chapter 2 Trailer 2: Keanu Reeves Goes to War

Efendi çocuğumuz Keanu Reeves‘in oynadığı John Wick devam filmi John Wick :…