Netflix dizisi Dark 2. sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı!

Netflix dizisi Dark 2. sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı!

Yayınlanan ilk sezonuyla yeni sezonu çok beklenen Netflix‘in Dark dizisinin 2. sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı. Yeni sezon tarihinin aylar önce Haziran olacağını şu haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Dark, Netflix’in ilk tamamı Almanca olan yapımı olma özelliğine dizisi olarak 2017’nin Aralık ayında gösterime girdi. Dizide Winden adlı ufak Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması, zaman kavramını altüst edecek nitelikte sonuçlar doğuracak. Soru çocukları kimin kaçırdığı değil, ne zaman kaçırdığıyla çeşitli maceralar konu ediniyor. İkinci sezonla beraber 1. sezondaki Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Louis Hofmann gibi oyunculara yeni isimler katılacak. Bu isimler Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer ve Sylvester Groth gibi olacak. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Who Am I, The Silence, Unter der Sonne gibi yapımlardan tanınan Baran bo Odar oturuyor. Bunlara ek olarak dizinin ilk sezonuyla Louis Hofmann’ı Almanya’da En İyi Genç Aktör Ödülü’nü kazandı.

Dark 2. sezonda neler olacak? 

Dark 2. sezonda neler olacak?

Yeni sezonda 8 bölüm olarak yayınlanacak dizinin yazarı Jantje Friese, ikinci sezonundan tarih olarak ileriye giderken karakterlerin yeni hallerini izleyeceğimizin üstünü çiziyor. Bu sezonda Jonas’ı, 2020’ye dönmeye çalışırken izleyeceğiz. Bu sırada arkadaşları Martha, Magnus ve Franziska, Bartosz ile Winden Kasabası’nda gerçekleşen gizemli olayların arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışacaklar. Fakat farklı zaman dilimlerinde birbirine bağlı olan her şeyi kontrol eden belirsiz birisinin neden olduğu olaylar, daha fazla insanı etkilemeye başlayacaktır.

Dark 2. sezon 21 Haziran tarihinde Netflix’te gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.