Black Mirror: Bandersnatch Filmi 5 Saat Olacak [Yeni Detaylar]

Black Mirror: Bandersnatch Filmi 5 Saat Olacak [Yeni Detaylar]

Yayınlanmasına az bir süre kaldığını umduğumuz Black Mirror: Bandersnatch için yeni detaylar geldi.

Black Mirror: Bandersnatch Filmi Ne Zaman, Konusu, Oyuncular ve Diğer Detaylar

Merakla beklenen Black Mirror filmi detayları belli oldu. Her bölümünde farklı senaryolarla gelen dizinin yaratıcısı Charlie Brooker’la birlikte Annabel Jones’da yapımcı koltuğunda oturmaya devam edeceklerini belirtiyorlar. Twitter’dan yayınlanarak haber edilen yeni sezon için “The future will be brighter than ever.” başlığıyla kısa bir video paylaşılmıştı. Twitter’da sızdırılan bir görüntüde Netflix kütüphanesinde görünen Black Mirror: Bandersnatch adıyla dizinin aralık ayının sonlarında bir filmi çıkması bekleniyor. 5. sezon öncesi Noel özel bölümü olacak bu filmin bu ay sonunda yayınlanması bekleniyor. Bandersnatch ise Lewis Carroll’un 1871 yılında yazdığı Jabberwocky adlı şiirden geçen bir canavarın adıdır. Bandersnatch filminin interaktif türde olacağı ve 5 saatlik görüntülere sahip olacağı da Korean Media Rating Board adlı platformda belirtiliyor. Bu filmin yönetmenliğini ise Metalhead bölümünü de çekmiş olan David Slade’in yapacağı da söylenen bilgiler arasında yer alıyor. Filmin başrolünde ise Fionn Whitehead’in olduğu söyleniyor.

Black Mirror: Bandersnatch Filmi Ne Zaman, Konusu, Oyuncular ve Diğer Detaylar

Bölümün konusu ise Imagine Software tarafından hazırlanan ancak bir türlü gerçek hayatta yayınlanmayan bir oyunda yaşananlar anlatılacak. Hala belirsizliğini koruyan filmin 28 Aralık’ta yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.