Netflix'in Yeni Bilim Kurgu Dizisi Osmosis Fragmanı Yayında! (29 Mart)

Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Dizisi Osmosis Fragmanı Yayında! (29 Mart)

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi olacak Osmosis ilk fragmanı yayınlandı.

Fransız kökenli yeni dizi yakında ilk sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aşk ve Bilim-Kurgu temasının ön planda olduğu yapım Black Mirror ile taşıdığı benzerlikler ise dikkatimizi çekiyor. Dünyanın en popüler çevrimiçi yayın servislerinden olan Netflix’in sevdiği tarzda olan bu seride yapay zeka önemli bir yer kapsıyor. Audrey Fouché tarafından yaratıcılığı yapılan seride yakın gelecekte Paris’te bir tanışma uygulaması sayesinde, insanların beyin verilerini inceleyerek ruh arkadaşlarıyla eşleştiriyor. Ancak gerçek aşkı çözmenin ufak birde bedeli bulunuyor. Tinder’a taş çıkartan bu uygulama site üyelerinin başından geçenler anlatacak.

osmosis netflix 1. sezon ne zaman bilim kurgu dizileri

Dizinin oyuncu kadrosunda Hugo Becker, Agathe Bonitzer, Yuming Hey, Gaël Kamilindi, Manoel Dupont, Stéphane Pitti, Luna Silva ve Suzanne Rault-Balet gibi isimler yer alıyor. Yürütücü yapımcılığını ise Aude Albano, Claude Chelli ve Sarah Aknine üstleniyor.

osmosis netflix 1. sezon ne zaman bilim kurgu

Osmosis 1. sezonuyla beraber 29 Mart tarihinde gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.