Netflix, Big Mouth 3. sezon fragmanını paylaştı!

Netflix, Big Mouth 3. sezon fragmanını paylaştı!

Netflix, Big Mouth dizisinin 3. sezon fragmanını paylaştı. Netflix’in yetişkinliklere yönelik animasyon serisi Ekim ayında geri dönüyor.

BoJack Horseman, F Is For Family ve Disenchantment gibi yapımlarla boy gösteren platform yetişkinliklere yönelik animasyonlarına geri dönüyor. Nick Kroll ile Family Guy serisinin senaristlerinden Andrew Goldberg’in yaratıcıları arasında yer aldığı yapımın ilk sezonu 2017 yılında yayınlandı. Çok beğenilen ilk sezonu sonrası devam edilen dizi, bir arkadaş grubunun çocukluktan ergenliğe geçiş yaparken yaşadıkları süreci konu ediniyor. Ergenliğe girmekte olan karakterlerimiz bu süreçte yalnız başlarına kalmamaktadır. Çünkü en yakın dostları ve aynı zamanda da en büyük düşmanları olan ‘Hormon Canavarları’ da onların her daim yanlarındadır. Bu canavarlar ise neredeyse tüm konuları cinselliğe bağlamakta çok başarılıdırlar.

İlginizi Çekebilir: South Park 3 sezonluk onayını Comedy Central’dan aldı!

Netflix, Big Mouth dizisinin 3. sezonu 4 Ekim tarihinde yayınlanıyor

Netflix’in ilk iki sezonuyla beğenileri üzerinde toparlayan animasyon dizisi 3. sezonuyla yoluna devam ediyor. Karakterlerinin seslendirmelerini Nick Kroll, Andrew Goldberg, John Mulaney, Jessi Klein, Jenny Slate ve Jason Mantzoukas yapıyor. Goldberg yeni sezonla ilgili, “Sanat ve animasyon aşamasında yeniden yazıyoruz. Ancak şov çoğunlukla çok güzel görünüyor. Hala işe yaramayan ya da düzgün görünmeyen işleri değiştirmeye çaba gösteriyoruz ve devam ediyoruz. İlk başladığımızda, sürekli anlatacak kadar hikayemiz olup olmayacağından endişe ediyorduk. Ancak şimdiye kadar, fikirler için kazımak yerine, bir sezonda yapmak istediğimiz her şeyi yapamayacağımızı buluyoruz. Bazı şeylerin ötesinde sezon 4 için tasarruf etmeliyiz.” şunları belirtiyor.

Big Mouth 3. sezon 4 Ekim tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin yeni sezon fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.