Beyonce belgeseli Homecoming: A Film By Beyonce fragmanı yayında!

Beyonce belgeseli Homecoming: A Film By Beyonce fragmanı yayında!

Netflix’in özel olarak hazırladığı Beyonce konserinin yer aldığı Homecoming: A Film By Beyonce belgeselinin fragmanı paylaşıldı.

Dün gece haberini paylaştığımız belgeselden ilk video geldi. Geçen sene headliner olarak sahne aldığı Coachella festivalinin konserinin perde arkası bu yapımda yer alacak. Sanatçının festivalin 19 yıllık tarihi boyunca sahne alan ilk siyahi kadın headliner olması da ayrı bir önem taşıyor. Bununla beraber Homecoming bursuyla birçok öğrenciye sağladığı imkanlardan da bahsedilecek. Maya Angelou’nun “What I really want to do is be a representative of my race, of the human race. I have a chance to show how kind we can be, how intelligent and generous we can be.” sözleriyle açılan belgeselde Queen B’nin 2018 Coachella performansına yakından, derinlemesine bir bakış sunan bu film, yaratıcı kavramlardan kültürel hareketlere giden duygusal yolu anlatılacak.

homecoming a film by beyonce

Homecoming: A Film By Beyonce adlı belgesel 17 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.