Beren Saat Netflix'in 2. Türk Dizisinde Başrol Oynayacak!

Beren Saat Netflix’in 2. Türk Dizisinde Başrol Oynayacak!

Netflix’in yeni projesi olacak 2. Türkiye’ye özel dizide Beren Saat başrolü oynayacak.

İlk Türkiye yapımı Hakan: Muhafız ile 14 Aralık’ta karşımıza çıkacak platform sürprizlerine devam ediyor. Bu haberi yayınladığı sosyal medya hesaplarından birde özel video hazırlayan Netflix, oyuncuyu birçok ünlü karaktere benzetti. Başrol olarak karşımıza çıkacak ismi Maniac dizisindeki Annie, Marvel’s Jessica Jones’un ünlü dedektifi ve House of Cards’ın başkarakteri Claire Underwood gibi karakterlerle beraber paylaştı. Henüz diziyle ilgili bir detay verilmezken “Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan.” başlığıyla 14 Aralık’ta yayınlanacak Hakan: Muhafız dizisini ise merakla bekliyoruz. Dizi Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Bu şehri korumasıyla ilgili maceralarını anlatacak.

beren saat netflix dizisi geliyor

“Anlıyor musunuz? Gözlerimizin önünde Beren Saat ile ikinci Netflix orijinal dizisi çekilecek.” açıklamasıyla paylaşılan video ile 2019’da yeni bir dizi daha izleyeceğiz gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.