Netflix'in Bear Grylls'li İnteraktif Serisi You vs. Wild 10 Nisan'da! (Fragman)

Netflix’in Bear Grylls’li İnteraktif Serisi You vs. Wild 10 Nisan’da! (Fragman)

Netflix’ten Bear Grylls’li yeni interaktif program serisi You vs. Wild fragmanı paylaşıldı.

Black Mirror: Bandersnatch ile beraber interaktif yapımlara başlayan platform bunu zamanla arttıracağının bilgisini vermişti. Los Angeles’ta basın özelinde yapılan etkinlikle duyurulan programın başında Ayı Grylls olarak tanıdığımız Bear Grylls bulunuyor. Bear Grylls’i Discovery Channel’ın Man vs. Wild belgesel serisinde yabani bir yere bırakılıp oralardan kurtulmasından biliyoruz. Sekiz bölümlük bu özel yapımda da izleyenler Bear Grylls’in kararlarına kendileri karar verecek. Filmin yönetmenliğini ise Ben Simms üstleniyor. Bear Grylls’in bu programda öldürüp öldürmeyeceği ile ilgili merak edilen soruyu Netflix Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Cindy Holland cevapladı. Holland, bu programın Bandersnatch kadar karanlık olmasını beklemediğini belirtti.

netflix bear grylls you vs wild izle

Netflix bu programla beraber Puss in Book: Trapped in an Epic Tale ve Minecraft içinde böyle bir proje düşünmüş. Fakat bunların bu versiyonlarının çok pahalı olacağı için şu sıralar gerçekleşmeyeceği söyleniyor. Netflix Ürün Başkan Yardımcısı Todd Yellin ise interaktif yapımlarının artacağıyla ilgili bir bilgiyi de paylaşıyor.

netflix bear grylls you vs wild interaktif seri fragman izle

Bear Grylls’li interaktif You vs. Wild serisi 10 Nisan’da gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.