Netflix, Avlu dizisiyle anlaştı! Avlu 4. sezon ne zaman başlayacak?

Netflix, Türk televizyonlarından Avlu dizisiyle anlaştığını açıkladı. Star TV’nin çok izlenen dizisi artık Netflix’te yayınlanacak.

Son zamanlarda Türkiye operasyonlarında hızlanarak yoluna devam eden platforma yeni diziler katılıyor. Bunların arasına tüm dünyada The Yard adıyla gösterilecek olan Avlu’da eklendi. Yayın platformu, Star TV ekranlarında gösterilen dizinin yayın haklarıyla ilgili geçtiğimiz aylarda anlaşmıştı. Toplam 44 bölüm süren ve 30 Mayıs 2019 tarihinde sezon finalini gerçekleştiren dizi artık Netflix’te olacak. Sadece Türkiye’deki izleyiciler için değil uluslararası yayın haklarını da aldığını adlı. Böylece dizi, yurt dışında da İngilizce altyazı ve dublaj seçeneklerine ek olarak İspanyolca, Arapça ve Portekizce dil seçenekleri de izleyicilere sunulacak.

Netflix Avlu dizisiyle yola devam ediyor

Dizinin konusu şöyle: Yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. Avlu, özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini anlatıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis gibi isimler yer alıyor. Bu dizinin yönetmenliğini ise Yüksel Aksu, Hülya Gezer ve Safak Bal üstleniyor.

Dizi öncelikle ilk sezonuyla beraber 11 bölüm olarak yayınlanacak. Sonra ara ara yeni sezonları eklenecek ve ardından 4. sezon gelecek. Avlu, 18 Ekim tarihinde Netflix ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…