Netflix’in Arapça dilindeki ilk dizisi Jinn fragmanı paylaşıldı!

Netflix’in Arapça dilindeki ilk dizisi Jinn fragmanı paylaşıldı!

Netflix’in Arapça dilinde olacak gençlik drama-korku türündeki Jinn dizisinden ilk fragman paylaşıldı.

Her kıtada dizi yapmaya kararlı platformun yeni dizisi hiç beklenmedik bir yerden farklı bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında açıklanan dizi Ürdün’de çekiliyor. Petra gibi birçok tarihi mekanında içinde yer aldığı mekanlarda çıkan bu yapımın yaratıcılığını Mir-Jean Bou Chaaya, Elan Dassani ve Rajeev Dassani yapıyor. Dizinin konusu ise Ortadoğu’daki pek çok yerde doğaüstü bir varlık olarak kabul edilen cinler üzerine odaklanıyor. Jinn, aynı cinler gibi ancak ufak tefek farklılıklara sahip bir karakterdir. Etrafındaki kişileri yönlendirerek hareket eden bu karakterin amacı da dünyayı yok etmektir. Bir takım lise öğrencisi ise bu karaktere karşı gelip dünyayı korumaya çalışacaktır.

jinn fragman konusu 1 sezon netflix izle

Farklı kültürlerden diziler yaparak dünyaya yayılan Netflix‘in bir sonraki hamlesi ne olacak merakla bekliyoruz. İlk sezonu 5 bölüm sürecek dizinin oyuncu kadrosunda ise Sultan Alkhail, Hana Chamoun, Yasser Al Hadi, Ban Halaweh, Mohammad Hindieh, Salma Malhas, Hamzeh Okab, Aysha Shahaltough ve Karam Tabbaa bulunuyor.

jinn fragman konusu 1 sezon netflix izle

Jinn dizisi 13 Haziran tarihinde Netflix ekranlarında gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.