Netflix Aralık 2018 - Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi
|

Netflix Aralık 2018 – Yeni Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı ve bunu da sürekli değişimiyle internete taşıyor. Bakalım Netflix Aralık listesinde neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Kış aylarında battaniye ve sıcak içeceklerinizi yudumlamaya devam ederken Netflix Aralık listemize göz atmayı ihmal etmeyiniz.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

HAKAN: MUHAFIZ – 14/12/18

Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam, karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkmasını izleyeceğiz.

DOGS OF BERLIN – 07/12/18

DOGS OF BERLIN Netflix - 07/12/18

Ünlü bir futbolcunun öldürülmesinin ardından, birbirinden çok farklı iki polis Berlin’in yeraltı dünyasıyla mücadele etmek ve kendi suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

PERFUME – 21/12/18

İnsanüstü bir koku alma duyusuna sahip olan parfümcü, yatılı bir okuldaki kız öğrencileri öldürmeye başlar. Amacı onların esanslarını çıkarıp kusursuz kokuyu yaratmaktır.

NAILED IT! HOLIDAY!​ – 07/12/18

Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı.

INSIDE THE REAL NARCOS – 14/12/18

Özel Kuvvetler askeri Jason Fox, ilgili kişileri öğrenmek ve operasyonlarını anlamak için Meksika, Kolombiya ve Peru’daki uyuşturucu kartellerinin içine sızar.

TRAVELERS 3. Sezon – 14/12/18

Travelers’ın üçüncü sezonunda, Grant MacLaren ve gelecekten gelen, iyi eğitimli ekibi sadakat, güven, ölüm gibi kavramların yanı sıra Yapay Zeka’nın giderek artan gücüyle başa çıkmaya çalışırken sınırları iyice zorlanır.

FULLER HOUSE 4. Sezon – 14/12/18 

​Tanner-Fuller-Gibbler aileleri bol bol kahkahayla geri dönüyor. DJ ve Steve arasındaki aşk yeniden alevleniyor. Ayrıca aileye yeni bir üye katılmak üzere.

THE RANCH 6. Kısım – 07/12/18

Abby ile birlikte ebeveynliğe hazırlanan Colt, bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşir. Aralarına katılan ikinci kişi Bennettlerin diken üstünde olmasına yol açar.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

MEMORIES OF THE ALHAMBRA – 11/12/18

Yenilikçi bir artırılmış gerçeklik oyununun gizemli yaratıcısını bulmaya çalışan bir yatırım şirketi yöneticisi, İspanya’da pansiyon işleten bir kadınla tanışır.

NETFLIX FİLMLERİ

ROMA - 14/12/18

ROMA – 14/12/18

Oscar ödüllü Alfonso Cuarón’un imzasını taşıyan bu film, 1970’lerin başında Meksiko’da yaşayan orta sınıftan bir ailenin hayatındaki çalkantılı bir yılı anlatıyor.

BIRD BOX – 21/12/18

Toplu intiharların nüfusun büyük kısmını yok etmesinden beş yıl sonra, bir kadın ve iki çocuğu bir sığınak bulmak için tehlikelerle dolu umutsuz bir yolculuğa çıkar.

MOGLİ: ORMAN ÇOCUĞU – 07/12/18

Ormanın derinliklerinde hayvanların büyüttüğü yetim bir çocuk, tehlikeli bir düşmanla ve kendi insan kökleriyle yüzleşerek bir kahramana dönüşür.

MÜCADELE: SZUKALSKİ’NİN HAYATI VE KAYIP SANATI – 21/12/18

Los Angeleslı yeraltı sanatçıları, unutulmuş bir Polonyalı heykeltıraşın eserlerini keşfeder. Bu çılgın dâhinin şaşırtıcı gerçek öyküsü ise adım adım ortaya çıkar.

BATTLE – 01/12/18

Babasının iflas etmesinin ardından genç dansçı Amalie’nin refah içindeki hayatı maziye karışır. Ama tanıştığı hip hop dansçısı Mikael onun hayatına yeni bir ritim katar.

BAD SEEDS – 21/12/18

Sorunlu bir geçmişi olan ve kendisini evlat edinmiş olan annesiyle birlikte dolandırıcılık yapan bir düzenbaz, bir grup sorunlu öğrenciye mentorluk yaparak kurtuluşu bulur.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

SPRINGSTEEN ON BROADWAY - 16/12/18​

SPRINGSTEEN ON BROADWAY – 16/12/18​

Çok satan otobiyografisinden uyarlanan ve beğeni toplayan gösterisinde, Bruce Springsteen şarkılarının solo akustik versiyonlarını söylüyor ve kişisel öyküler paylaşıyor.

REMASTERED: WHO KILLED JAM MASTER JAY? – 07/12/18

80’lerde çığır açan rapçi Run-D.M.C. hip hop müziğini ana akımlardan biri haline getirmişti. Ancak grubun DJ’i Jam Master Jay’in öldürülmesi hala gizemini koruyor.

MASUM ADAM – 14/12/18

1980’lerde Oklahoma’daki Ada adlı küçük bir kasabada iki korkunç suç işlendi. Bu suçlarla ilgili verilen hükümler üzerindeki tartışmalar bugün bile devam etmektedir.

OUF OF MANY, ONE – 12/12/18

Vatandaşlığa geçiş sınavlarına hazırlanan yasal göçmenler, onları Amerika’da daha iyi fırsatlar aramaya itenin ne olduğunu tartışıyor.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE

KENDİNİ ÖZGÜR BIRAK: ON İKİ NOEL HEDİYESİ - 07/12/18

KENDİNİ ÖZGÜR BIRAK: ON İKİ NOEL HEDİYESİ – 07/12/18

Bright Fields Ökseotu Balosu için hazırlanırken, Zoe’nin kırdığı ağaç süsü, bir aile sırrını ortaya çıkarır. Bu sırada Gaby, yeni patron Mia’nın insafına kalmıştır.

PRINCE OF PEORIA: A CHRISTMAS MOOSE MIRACLE – 14/12/18

Teddy, Işık Festivali’ni hiç kaçırmamıştır. Bu kez kar yüzünden bovling pistinde mahsur kalır. Ama endişeye mahal yok. Emil, Noel Sığını’nın günü kurtaracağından emin.

ALEXA & KATIE 2. Sezon – 26/12/18

Alexa kanserle mücadele etmektedir. Ama bir yandan da en iyi arkadaşı Katie ile beraber liseye başlamaktadır ve kendisini bekleyen her şeye karşı hazırlıklıdır.

SÜPER ÖCÜLER VE DİLEK YILDIZI – 07/12/18

En sevdiği kuzeni sürpriz yapıp ziyarete gelen Lobo’nun ve aynı anda her yerde olmayı dileyen Glorb’un dilekleri gerçek olur.

3 ALTINDA: ARCADIA HİKAYELERİ – 21/12/18

Arcadia’ya mecburi iniş yapan iki soylu genç uzaylı, galaksiler arası ödül avcılarından kaçarken ortama uyum sağlamaya çalışıyor.

TRUE İLE DANS ET VE ŞARKI SÖYLE – 14/12/18

True ile arkadaşları müzik yapıyor ve sizin de dans edip şarkı söyleyerek onlara eşlik etmenizi istiyor. Haydi, tutmayın kendinizi! Bu eğlenceli ritimler bol ahenkli.

NETFLIX ORİJİNAL ANİMELERİ

SIRIUS THE JAGGER - 21/12/18

SIRIUS THE JAGGER – 21/12/18

İmparatorluk dönemi Tokyosu’nda kendilerine Jaegers diyen bir grup, Sirius’un Sandığı’nı arayan vampirleri gizlice avlar. Bu avcılardan biri genç kurt adam Yuliy’dir.

HERO MASK – 03/12/18

Bir dizi gizemli ölümün ardından kraliyet savcısı Sarah Sinclair ve SSC ajanı James Blood, esrarengiz yeni biyolojik maskelerle ilgili bir komployu keşfeder.

HI SCORE GIRL – 24/12/18

Akademik ve sportif açıdan yeteneksiz olan kronik bir oyun tutkunu, sonunda müdavimi olduğu oyun salonunda kendine denk birini bulur. Bu, zengin sınıf arkadaşı Akira’dır.

NEO YOKIO – 07/12/18

Noel zamanı yaklaşırken Kaz, Gizli Noel Baba yarışmasıyla, Angelique halasının ziyaretiyle, bir yandan da düşmanı Arcangelo’nun Noel planlarıyla uğraşmaktadır.

BACKSTREET GIRLS: GOKUDOLS – 12/12/18

Üç yakuza üyesi, büyük bir başarısızlığın bedelini ödemek için cinsiyetlerini değiştirmeye, bir kız grubu kurmaya ve yeraltı J-Pop idol ortamına girmeye zorlanır.

BAKI – 18/12/18

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma efsanevi babasını geçmek için sıkı şekilde çalışırken, beş acımasız idam mahkûmu onu alt etmek için Tokyo’ya gelir.

Efsaneler Unutulmaz

The Big Lebowski – 07/12/18

GELECEĞE DÖNÜŞ – 07/12/18

VANILLA SKY – 01/12/18

KADIN KOKUSU – 07/12/18

WATCHMEN – 01/12/18

KUMARBAZ – 01/12/18

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.