Animasyon Serisi Love, Death & Robots Dizisinden Fragman! (15 Mart)

Animasyon Serisi Love, Death & Robots Dizisinden Fragman! (15 Mart)

Tim Miller ve David Fincher gibi isimlerin bir arada yer aldığı Love, Death & Robots adlı animasyon serisinden ilk fragman paylaşıldı.

Platformda yayınlanacak ilk antoloji serisi olacak yapımda bilim kurgu, fantastik, korku ve komedi türlerinin karışımı dizi kısa öykülerden uyarlanıyor. Toplam 18 hikayeden oluşan yapımda animasyon için ünlü sanatçılar, yönetmenler ve stüdyolar bir araya geliyor. 185 dakikadan oluşacak dizide “Sentient Dairy Products”, “Werewolf Soldiers”, “Robots Gone Wild”, “Garbage Monsters”, “Cyborg Bounty Hunters”, “Alien Spiders” ve “Blood-Thirsty Demons From Hell” gibi hikaye başlıkları yer alacak. Dizide her bir bölüm 5-15 dakika orası sürecekken daha çok yetişkinlere yönelik olacak. Ayrıca geleneksel 2D’den photo-real 3D CGI’ye kadar benzersiz bir animasyon tarzıyla da dikkat çekiyor. Dizinin içinde duyarlı süt ürünleri, kurt adam askerler, çıldıran robotlar, çöp canavarları, cyborg ödül avcıları, uzaylı örümcekler ve cehennemden gelen kana susamış şeytanlar gibi farklı karakterleri göreceğiz. Tim Miller bu proje için kendisinin rüya projesi olduğunun üzerinde duruyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise David Fincher ve Tim Miller’e ek olarak Jennifer Miller ve Josh Donen üstleniyor.

love death and robots netflix yayın tarihi, fragman, konusu

Love, Death & Robots animasyon antoloji dizisi 15 Mart‘ta Netflix’te yayınlanacak. Seriden ilk fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.