Animasyon Antoloji Serisi Love, Death & Robots Dizisi Geliyor!

Deadpool yönetmeni Tim Miller ve David Fincher ortak yapımı Love, Death & Robots adlı animasyon antoloji dizisinden ilk detaylar paylaşıldı.

Bilim kurgu, fantastik, korku ve komedi türlerinin karışımı dizi kısa öykülerden meydana geliyor. Toplam 18 hikayeden oluşan yapımda animasyonun bilinen sanatçıları, yönetmenler ve stüdyolar bir araya geliyor. 185 dakikadan oluşacak yapımda “Sentient Dairy Products”, “Werewolf Soldiers”, “Robots Gone Wild”, “Garbage Monsters”, “Cyborg Bounty Hunters”, “Alien Spiders” ve “Blood-Thirsty Demons From Hell” gibi hikaye başlıkları anlatılacak. Dizide her bir bölüm 5-15 dakika orası sürecekken daha çok yetişkinlere yönelik olacak. Bunun dışında ise geleneksel 2D’den photo-real 3D CGI’ye kadar benzersiz bir animasyon tarzıyla da dikkat çekiyor.

love death robots netflix animasyon dizi, fragman, yayın tarihi, ne zaman, konusu

Dizide hem Miller-Fincher’ın hikaye anlatıcılığı üzerine yapım için yapımcılardan Miller şöyle diyor: “Bu yapım benim için bir rüya proje. Animasyon tutkumla inanılmaz hikayeleri buluşturuyor.. Fantastik gece yarısı filmleri, çizgi romanlar, kitaplar ve dergiler bana onlarca yıldır ilham verseler de, vakti zamanında bir parçası olduğum marjinal geek ve nerd kültürüne hapsedilmişlerdi. Yetişkinlere yönelik animasyonların nihayet günümüz kültüründe daha geniş yer bulmasından dolayı son derece mutluyum.”

Love, Death & Robots dizisinin yürütücü yapımcılığını David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller ve Josh Donen’in üstlenirken yayın tarihi ise henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.