Netflix'in yeni Alman dizisi We are the Wave fragmanı yayında!

Netflix’in yeni Alman dizisi We are the Wave fragmanı yayında!

Netflix’in yeni Alman yapımı dizisi We are the Wave / Wir sind die Welle fragmanı yayınlandı.

Bu diziyi Dark ve Dogs of Berlin yapımlarının hemen ardından 18 Nisan 2018’de gerçekleşen See What’s Next etkiliğinde duymuştuk. The Wave adıyla duyurduğu dizinin yayına geçecek halindeki ismi ise Wir sind die Welle olarak kararlaştırıldı. Dizinin Netflix Türkiye özelindeki isminin Tehlikeli Oyun olduğunu da söyleyelim. Kasım ayında gösterilecek bu dizi, yazar Todd Strasser’ın gerçek olaylardan esinlenen ve 1981’de yayımlanan The Wave isimli kitabından uyarlanıyor. Dizinin hikayesi bir grup idealist, isyankar ve anarşist gencin etrafında geçiyor. Bir grup genç toplumsal eşitsizliğe karşı kendi aralarında bir topluluk kuruyorlar ve bu topluluk yayılarak zaman içinde bir fenomen haline geliyor. Fakat bir yandan da zaman içinde işler kontrolden çıkmaya da başlayınca macera başlıyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix Kasım 2019 – Bu ay Netflix listesindeki yeni film ve diziler

Netflix’in yeni Alman dizisi: We are the Wave detayları belli oldu

İlk sezonu altı bölüm sürecek olan bu dramanın kadrosunda Ludwig Simon, Luise Befort, Michelle Barthel, Mohamed Issa ve Daniel Friedl gibi isimler bulunuyor. Bu oyuncuların bir kısmını ise Dark, Dogs of Berlin gibi yapımlardan hatırlıyoruz. Dizi, Rat Pack ve Sony Pictures Television Germany yapımcılığıyla hazırlanırken hikayenin dayandığı roman, 2008’de Die Welle (The Wave) adıyla hem sinema hem de televizyona uyarlandı.

Dizinin senaryosu Jan Berger’in baş yazarlığı ile birlikte Ipek Zübert, Christine Heinlein, Kai Hafemeister, Thorsten Wettcke tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Anca Miruna Lăzărescu ve Mark Monheim üstleniyor. We are the Wave / Wir sind die Welle dizisi 1 Kasım 2019 tarihinde Netflix ekranlarında gösterilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.