Netflix'in 7 Şubat 2020'de gösterilecek dizisi Locke & Key fragmanı
|

Netflix’in 7 Şubat 2020’de gösterilecek Locke & Key dizisinden fragman

Locke & Key dizisinden ilk fragman paylaşıldı. Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in çizgiromanından uyarlanan Locke & Key, 7 Şubat 2020’de Netflix ekranlarında yayınlanacak.

It filmlerinin yönetmeni Andy Muschietti’nin yapımcıları arasında yer aldığı, Netflix’in gizem türündeki yeni yapımı yakında geliyor. Stephen King’in oğlu olan Joe Hill ve yazar Gabriel Rodriquez’in çok beğenilen çizgiromanından uyarlanan dizinin yaratıcılığını da Carlton Cuse ve Meredith Averill ikilisi yapıyor. Bu gizem türündeki dizi açılmaması gereken kapıları aralıyor ve böylece gizemli bir şeytanı uyandırıyor. Aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikâyesi seyredeceğimiz dizi Netflix’in 2020 dizileri arasında önem verdiği yapımlardan biri olarak dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir: Netflix platformunda 2020 yılı içerisinde yayınlanacak dizilerin listesi!

Locke & Key dizisi Şubat 2020’de Netflix ekranlarında

Bu dizi için yayınlanan resmi özet şu şekilde: “Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer.”

Dizinin oyuncu kadrosunda Darby Stanchfield (Scandal) – Nina Locke, Jackson Robert Scott (IT ve IT 2) – Bode Locke, Connor Jessup (American Crime) – Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) – Kinsey Locke, Bill Heck (The Ballad of Buster Scruggs) -Rendell Locke, Laysla de Oliveira Dodge, Thomas Mitchell Barnet – Sam Lesser, Griffin Gluck (American Vandal) Gabe ve Coby Bird – Rufus Whedon karakterlerini canlandırıyor.

Locke & Key dizisi 7 Şubat 2020 tarihinde Netflix ekranlarında gösterilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.