Netflix'ten 2019 Yılı İçerisinde Kaldırılma İhtimali Yüksek 4 Dizi!
|

Netflix’ten 2019 Yılı İçerisinde Kaldırılma İhtimali Yüksek 4 Dizi!

Henüz 2019 yılına gireli 1 ay geçmişken arada kalan 11 ayda Netflix‘te yayına girecek ve kaldırılacak birçok yapım olacak.

Televizyon dizilerinden filmlerine, belgesellerden komedi şovlarına platform yeni yapımları için milyar dolarlar harcamaya devam ediyor. Bizde yenilenen içerik listesini her ay sizlerle paylaşmayı ihmal etmiyoruz. Ancak bazı diziler yeni bölümlerini kolaylıkla kaparken bazı diziler içinse çalkantılı bir dönem geçiyor. BGR adlı internet sitesinin hazırladığı kaldırılma ihtimali yüksek diziler içerisinde yer alan 4 diziyi ise şöyle:

Travelers

Travelers Netflix Dizisi

Travelers adlı küçük bir ekibin günümüzden 100 yıl sonrasındaki yaşamını anlatıyor. İnsanoğlunu tehdit eden olaylar sebebiyle bu grubun zaman makinesi icadı ederek 21. yy dönüş seyahatini anlatan bir dizidir. Üçüncü sezonu geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan dizinin dördüncü sezonunun iptal edildiği ve yeni sezonunun gelmeyeceği kısa bir süre önce platform tarafından onaylanmıştı.

The Punisher

Marvel's The Punisher Netflix Dizisi

Dizinin kısa özeti şu şekilde: “Eşinin ve çocuklarının ölümlerinden sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle, New York’un yer altı dünyasının çok ötesinde bir komployu açığa çıkarır. Artık şehirde The Punisher olarak bilinen Castle, artık kendi ailesi dışındaki adaletsizlikleri de ortaya çıkarmak zorundadır.” Marvel kendi platformunu kurmaya hazırlanırken bu diziyi de oraya aktarıp iptal etme olasılığı epey yüksek görünüyor.

Jessica Jones

https://www.youtube.com/watch?v=SL4Fo6dJ3o8

Dizini başrolünde Krysten Ritter‘ı görüyoruz. İkinci sezonda ise New York’ta özel bir dedektif olarak hayatını sürdüren Jessica Jones (Krysten Ritter), işkencecisi Kilgrave’i öldürdükten sonra hayatını toparlamaya başlıyor. Şehirde süper güçleri olan bir katil olarak ün salan Jessica, yeni bir vakayı araştırırken geçmişine inerek kendisiyle yüzleşmesini izlemiştik. Üçüncü sezonu çekim aşamasında olan dizinin sonrasında ne olacağı ise meçhul.

13 Reasons Why

13 Reasons Why Netflix Dizi

Dizinin konusu şu şekilde: “Yazarın verandasında yatan adıyla gizemli bir kutu bulmak için okuldan eve dönerken genç Clay Jensen (Dylan Minnette) izliyor. İçinde Hannah Baker (yeni gelen Katherine Langford) tarafından kaydedilen kaset şeritlerini keşfediyor – sınıf arkadaşı ve ezmesi – trajik olarak iki hafta önce intihar etti. Bant üzerine Hannah, hayatını sona erdirmeye niye karar verdiğinin on üç nedeni olduğunu açıklıyor. Clay onlardan biri olacak mı? Dinlerse, listeyi nasıl oluşturduğunu öğrenir. Hannah ve Clay’ın ikili anlatıları sayesinde, 13 Neden Neden genç yaşta karmaşık ve kalp kırıcı bir hikaye izleyicileri derinden etkileyecektir.” Üçüncü sezonu kesinleşen yapımın sonrasında ise hem ilgiyi kaybedip hemde yetersiz yorumlar alması sebebiyle iptal edileceği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.