Neil Patrick Harris, Matrix 4 filminin kadrosuna katıldı!

Neil Patrick Harris, Matrix 4 filminin kadrosuna katıldı!

Neil Patrick Harris, Matrix 4 filminin oyuncu kadrosuna katıldı. Matrix serisinin yeni filmine tanınmış oyuncular katılmaya devam ediyor.

Sinema dünyasının en kült ve fenomen yapımlarından Matrix serisi yeni filmi kısa bir süre önce onaylanmıştı. Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures işbirliğiyle çekilecek 4. filmin yönetmenlik koltuğunda üçlemeden Lana Wachowski oturuyor. Orijinal üçlemeyi kardeşiyle beraber beyaz perdeye aktaran Wachowski, bu filmi tek başına kaleme alıyor. Ayrıca bu gelecek film için Warner Bros. Pictures’tan Toby Emmerich yaptığı röportajda, “Lana, gerçek bir vizyona sahip, özgün ve orjinal bir sinema kişiliğidir. Matrix evreninin yeni filmini yazıp, yöneteceği ve yapımcısı olacağı için çok heyecanlıyız ve bekliyoruz.” diyerek heyecanını belirtiyor. Serinin ilk 3 filminin dünya genelinde 1.6 milyar dolarlık bir gişe hasılatı yakaladığını da hatırlatmadan geçmeyelim.

Neil Patrick Harris, Matrix 4 filminde yer alacak

Son olarak birkaç gün önce Aquaman filmindeki kötü karakteri canlandıran Yahya Abdul-Mateen II bu yapımın kadrosuna katılmıştı. How I Meet Your Mother ile dünya genelinde tanınan Neil Patrick Harris’in de listeye eklenmesiyle kadro giderek güçleniyor. Oyuncu bunun dışında David Fincher imzalı Gone Girl’deki rolü ve Netflix’teki A Series of Unfortunate Events dizisiyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Harris’in bu filmde hangi rolde oynayacağı veya 4. filmin konusu henüz belli değil. Ancak serinin genel özetini şöyle: “Bir yaşanan gerçek vardır, bir de yaşananın ötesinde olan gerçeklik… Biri rüya, diğeri ise Matrix! Neo, son derece tehlikeli bir adam olan Morpheus’un gerçeği bildiğine inanmaktadır. Bir gece Neo, kendisini başka bir dünyaya götürebilecek güzel yabancı Trinity ile tanışır. Bu kızın götüreceği dünyada, Neo Morpheus’u bulacak ve Matrix hakkında bir şeyler öğretmeye çalışacaktır. Neo, Tam olarak kavrayamadığı şeylerin yaşamını kontrol ettiğini biliyor.. Peki ya nedir bu Matrix?” diye tanımlayabiliriz. Matrix 4 filminin çekimlerine 2020 yılının ilk aylarında başlanması ve 2022 yılında ise vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.