Narcos Mexico 2. sezon ne zaman başlıyor? 2020'de Netflix Türkiye'de!
|

Narcos Mexico 2. sezon yayın tarihi belli oldu!

Narcos Mexico dizisinin 2. sezon yayın tarihi açıklandı. Narcos serisinin spin-off’u olarak Netflix ekranlarında gösterilen dizinin yeni sezonu 13 Şubat 2020 tarihinde yayınlanacak.

Netflix’in popüler dizilerinden Narcos, üç sezon sonra yoluna Meksika’da devam etti. Bu dizide ilk 2 sezonda izlediğimiz Pablo Escobar öldürülmüş, lideri olduğu Medellin Karteli dağılmak üzere ve Cali Karteli, tüm dünyayı tekeli altına almaya çalışıyordu. Fakat bu durumda da pek uzun sürmedi. Çünkü 3. sezonda Kali Karteli’nin çöküşü gerçekleşmişti. Bu dizinin hemen ardından hikaye 4. sezondan itibaren Meksika çevresinde geçti. Bu kez ilk sezonda Guadalajara Karteli’nin doğuşuna ve başroldeki Diego Luna’nın canlandırdığı Miguel Ángel Félix Gallardo liderliğindeki kartel, Escobar’dan da Kali Karteli’nde de daha büyük olmaya çalışmasını izlemiştik. İlk sezonun ardından 2. sezon onayı 1 ay içinde verildi.

Dizinin 2. sezonuyla ilgili resmi Twitter hesabından paylaşılan videoyu aşağıdaki bağlantıdan seyredebilirsiniz.

Narcos Mexico dizisinin 2. sezonunun konusu, oyuncuları ve hakkında bildiklerimiz

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizinin her bölümünde birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini anlatılıyor. İlk sezonun resmi özeti ise şöyle:

“1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınıyor. DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.”

Kiki Camarena (Michael Peña) ölümüne bir mücadeleye girmesiyle gerçekleşen ilk sezon finalinin ardından yeni sezonun nasıl geçeceği merak ediliyor. Carlo Bernard, Chris Brancato ve Doug Miro’nun yaratıcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Diego Luna, Scoot McNairy, Teresa Ruiz, Matt Letscher, Aaron Staton, Alejandro Edda ve Clark Freeman gibi oyuncular yer alıyor. Narcos Mexico 2. sezonuyla 13 Şubat 2020 tarihinde Netflix ekranlarından izlenebilecek.

http://https://www.youtube.com/watch?v=BoDrQ8JktVg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.