Daisy Ridley ve Naomi Watts'lı Ophelia filminden yeni fragman yayında!

Daisy Ridley ve Naomi Watts’lı Ophelia filminden yeni fragman yayında!

Daisy Ridley ve Naomi Watts’in başrolünde yer aldığı Ophelia filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Lisa Klein’ın kurgusal romanından beyaz perdeye uyarlanan filmde Shakespeare‘in unutulmaz eserlerinden Hamlet’e farklı bir bakış açışıyla yaklaşılıyor. Bu uyarlamada ağları entrikalarla örülmüş trajediyi, Hamlet’in büyük aşkı Ophelia’nın (Ofelya) perspektifinden göreceğiz. Başrolünde Star Wars’un Rey’i olarak tanınan Daisy Ridley‘i izleyeceğimiz yapımda, Prens Hamlet‘in Danimarka kralı olan babasının ölümünden sonra gelişen olaylar konu ediniyor. Asi ve annesiz bir çocuk olan Ofelya, Kraliçe Gerturde tarafından Elsinore Kalesi’ne alınıyor. Ancak yakın zamanda, Ofelya genç Prens Hamlet’e ilgi duyar. İkisi arasındaki romantizm gizli bir şekilde olmalıdır. Çünkü krallık, kendi siyasi entrika ve ihanetinin ortasında savaşın eşiğindedir. Hamlet’in babası öldürüldüğünde ve prenslerin fikirleri intikam için bir arayış içine girer. Ofelya ise gerçek aşkı ve kendi yaşamı arasında seçim yapmak için mücadele eder.

ophelia 2018 film fragman konusu vizyon tarihi

 

Başrollere Clive Owen, George MacKay, Tom Felton eşlik ederken yönetmenlik koltuğunda ise Claire McCarthy oturuyor. Sundance Film Festivali’nden farklı yorumlar alan Ophelia filmi 28 Haziran 2019’da vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.