Şu sıralar çevreden yükselen Dünya Kupası seslerinden ilham alan The Charlatans’tan Tim Burgees yaptığı logoları Bands F.C. adıyla paylaşıyor.

Hem sevdiğimiz müzik grupları hemde bildiğimiz ünlü futbol takımları bir araya geliyor. Bands F.C. adındaki proje Tim Burgess tarafından düşünülüyor. Eskiden oynanılan ve aramızda değiştirdiğimiz futbolcu kartları ile yapıştırmalardan ilham alıyor. Bu projenin tasarımları Mark Liptrott ve Nick Fraser tarafından yardım alınarak ortaya çıkıyor. AC/DC, Motörhead, Foo Fighters, Radiohead, Caribou, Kraftwerk, R.E.M, Red Hot Chlili Peppers ve Beastie Boys gibi ünlü grupları görüyoruz. Nick bu roje için şöyle “Önce birkaç fikirle başladık. Bu futbol ve müzik gruplarının bir arada Panini koleksiyonuna da kafa sallıyor. ” diyor.

Tim Burgees Bands F.C. Football Logos Motörhead

 

The Charlatans’ın uzun süre beraber çalıştığı arkadaşlarından Chris Walker ise Bands F.C. adındaki projeyi kısa bir animasyonla renklendiriyor.

Tim Burgees Bands F.C. Football Logos RHCP Tim Burgees Bands F.C. Football Logos Beastie Boys Tim Burgees Bands F.C. Football Logos R.E.M. Tim Burgees Bands F.C. Football Logos Kraftwerk Tim Burgees Bands F.C. Football Logos The Charlatans Tim Burgees Bands F.C. Football Logos Caribou Tim Burgees Bands F.C. Football Logos AC/DC Band