Mozart in the Jungle Yeni Sezonu Geliyor

Merhaba, arkadaşlar 2014’te aramıza giren Amazon’un Mozart in the Jungle adlı serisinin 3. sezonu yarın bütün bölümleriyle yayınlanıyor.

3. sezonda neler var ?

Alex Timbers, Roman Coppola, Jason Schwartzman ve Paul Weitz’in yarattığı dizinin ilk sezonu 6 şubat 2014’te yayınlanmıştı. Komedi – Drama türünde geçen dizinin hikayesi, obuacı Blair Tindall’ın 2005 yılında, New York’taki New York Filarmoni Orkestrası dahil olmak üzere çeşitli topluluklarda yüksek profilli konserlerle ve çok sayıda Broadway gösterisiyle geçen profesyonel kariyerini aktardığı Mozart in the Jungle : Seks, Uyuşturucu ve Klasik Müzik adlı anı kitabından esinlenilmiştir. Dizinin başrollerinde orkestra şefi Gustavo Dudamel’e dayanan Rodrigo rolünde Gael García Bernal ve Hailey rolünde Lola Kirke ile Malcolm McDowell, Saffron Burrows, Hannah Dunne, Peter Vack ve Bernadette Peters gibi oyuncular yer alıyor.

Sezon 3 Rodrigo ve Hailey’in İtalya’da rastgele karşılaşmasıyla başlıyor. Ardından Rodrigo’nun arzularını süsleyen Alessandra (Monica Bellucci) görmesiyle olaylar bir yandan hayal ve kabus arasında devam ediyor.

Belki yarın değil birkaç günde altyazı çevirimleriyle çeşitli dizilerden izleyeceğini düşündüğümüz Mozart in the Jungle’in fragmanı için aşağıdaki bağlantıya bakabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…