Mogwai'den IPA Türünde Bira Geliyor
|

Mogwai kendine özgü Mogwai Beer Satan adlı ilk birasını duyurdu.

1995’te İskoçya Glasgow çıkışlı post-rock grubu Mogwai, Every Country’s Sun adlı albümlerini geçtiğimiz eylül ayında yayınlamışlardı. Albüm aynı zamanda Storyville: Atomic – Living in Dread and Promise adlı belgeselinde tema müziklerini oluşturuyordu. Bu albümde birde Hiroshima’nın bombalanışının 70. yılına özel çekilen belgesel geçtiğimiz sene BBC’de gösterildi. Ardından Bilim-Kurgu yapımı KIN için hazırladıkları yeni şarkısı ile sinemaya göz kırptılar. Grup ayrıca Trent Reznor and Atticus Ross ile beraber Leonardo DiCaprio’nun iklim değişikliğine karşı filmi Against the Flood içinde bir işbirliği yapmıştı. Nisan ayında da Donuts isimli parçalarını yayınlayan grup birasıyla geri dönüyor. 1997 yapımı Mogwai Young Team albümündeki Mogwai Fear Satan adından esinlenilen bira için Signature Brew firmasıyla işbirliği yapılıyor.

Mogwai Beer Satan

 

Ekip bu biraya özel ufak bir parti verecek. 15 Kasım’da Signature Brew Taproom & Venue isimli DJ setli Londra’nın doğusundaki etkinlikle ilgili bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.