epa00670357 (FILES) An aerial view of the Neverland Ranch of US pop singer Michael Jackson in Santa Ynez, Thursday 20 November 2003. Jackson has closed his mansion on his fantasy Neverland Ranch after running into financial difficulties in paying his staff, it emerged 17 March 2006. A spokesman for the singer told Entertainment Tonight that Jackson had laid off some of the employees. The statement came just hours after Jackson evaded a court-imposed shut down of Neverland Thursday by coming with some 300,000 dollars in unpaid wages for his workers. EPA/ARMANDO ARORIYO

 

Michael Jackson’ ın bir sürü sansasyonel habere konu olan Kaliforniya’ daki çiftliği “Neverland”‘ ın 100 Milyon Dolara satışa çıkarıldığı öğrenildi.

Jackson’ ın ölümünden sonra yıllarca boş kalan çiftliğin akıbetinin ne olacağı hakkında farklı fikirler üretiliyordu. Bu fikirlerden bazıları da Michael Jackson hayranlarının (tıpkı Elvis hayranlarının Graceland’e olan akını gibi) bu çiftliğe Jackson’ı anmak için gelecekleri yönündeydi. Ancak Jackson’ ın babası bu fikirleri reddetti.

Çiftlikte bir hayvanat bahçesi, bir eğlence parkı ve Jackson’ ın malikanesi bulunmaktaydı.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=ozg77qYJEoU]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…