Metallica grubunun tarihini anlatan çocuk kitabı: The ABCs of Metallica

Metallica grubunun tarihini anlatan çocuk kitabı The ABCs of Metallica çok yakında piyasaya çıkacak.

Dünyanın en ünlü heavy metal grubu Metallica, yeni kitap projesini duyurdu. Müzik kariyerinde 38. yılını geçiren grup, her yaştan dinleyici kitlesine sahip görünüyor. Grubun diskografisinde ister 5 yaşında bir çocuğa ister 70 yaşında birine dinletin her ikisi içinde söylenebilecek şarkılar mevcut. Durum böyle olunca grup yeni nesille olan bağını da koparmamak üzere çalışmalar yürütüyor.

Metallica grubunun tarihini anlatacak çocuk kitabı geliyor

Metallica grubunun tarihini anlatacak çocuk kitabı geliyor

Heavy metal devinin yeni kitap projesinde grup hakkında bilinmeyenlerin anlatılacağı belirtiliyor. Kitap ise alfabenin her harfinden grubun tarihiyle alakalı önemli olayları, albümleri ve figürleri konu edecek. Howie Abrams‘ın kaleme aldığı kitabın çizimleri ise daha önce ünlü gitar markası Beastie Boys anısına Los Angeles’ta yaptığı muralle müzik dünyasında da epey tanınan Michael “Kaves” McLeer tarafından yapılıyor. Bu kitabın satışından elde edilecek gelirler iş gücü eğitimini, açlıkla mücadeleyi ve diğer önemli yerel hizmetleri destekleyerek sürdürülebilir topluluklar yaratma üzerine çalışan All Within My Hands Foundation’a bağışlanacak.

Metallica‘nın The ABCs of Metallica adlı çocuk illüstrasyon kitabı 26 Kasım 2019 tarihinde yayımlanacak. Kitabın ön satışı ile ilgili bilgilere şuradaki adresten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…