Metallica 2020 yılında iki ayrı konserle sahne alacağı festivalleri açıkladı!
|

Metallica 2020 yılında iki ayrı konserle sahne alacağı festivalleri açıkladı!

Metallica, 2020 yılında iki ayrı konserle sahne alacağı festivalleri açıkladı. Amerikalı grup 5 büyük festivalde headliner olarak sahne alacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir konser filmi vizyona grup durmadan yoluna devam ediyor. Metallica & San Francisco Symphony: S&M2 filmi 9 Ekim’de tek bir güne özel olarak sinemalarda gösterime girdi. Bu film grubun 1999 yılında San Francisco senfoni orkestrasıyla kaydettiği ve Grammy kazandığı albümün yeniden birleşmesini gösteriyor. Bu özel etkinlik S&M konserleri ve albümünden görüntülerden oluşuyor. Ayrıca efsanevi orkestra şefi Michael Tilson Thomas’ın San Francisco’da sahne aldığı son sezonda Metallica’yı San Francisco Symphony ile birlikte yeniden izleme olanağı veriyordu. 6 ve 8 Eylül tarihlerindeki konserlerin canlı kaydından oluşan film, şehrin kıyısına tarihi bir değer katacak olan son model Chase Center’ın açılışını yapmış oldu.

İlginizi Çekebilir: Metallica grubunun tarihini anlatan çocuk kitabı: The ABCs of Metallica

Metallica 2020 yılında sahne alacağı 5 büyük festivali paylaştı

Amerikalı thrash metal grubu her festivalde 2 kere sahne alacak. Her sahne aldığında ise farklı bir konser listesini çalacak. 10 adet konserden oluşacak bu büyük etkinlikle ilgili grup Danny Wimmer ile işbirliği yaptı. Wimmer bu etkinlikler için: “Metallica sadece bir headliner değildir. Metallica sahneye çıktığında bir olay gerçekleşir. Bu bir deneyimdir. Dünyadaki en büyük grubu Amerika’daki en büyük rock festivallerine getirmek için sabırsızlanıyorum.” diye belirtiyor.

Metallica, 2020 turnesinin biletleriyle ilgili detaylı bilgilere şuradaki adresten göz atabilirsiniz.

Metallica 2020 özel turnesinin tarihleri:

  • 1-3 Mayıs – Epicenter in Charlotte, North Carolina
  • (8-10 Mayıs) Welcome to Rockville in Daytona Beach, Florida
  • (15-17 Mayıs) Sonic Temple Art + Music Festival in Columbus, Ohio
  • (18-20 Eylül) Louder Than Life in Louisville, Kentucky
  • (9-11 Ekim) Aftershock in Sacramento, California

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.