Maynard Açıkladı: Yeni TOOL Albümü Önümüzdeki Yıl Geliyor

Büyük bir heyecanla beklediğimiz Tool albümü için grubun elebaşı Maynard yeni albümün seneye geleceğini açıkladı.

Son albümleri 10,000 Days isimli 2006 yılında yayınlanan albümlerinin ardından suskun olan ekip son zamanlarda bu bekleyişi sona erdirmeye çalışıyorlarmış. Maynard James Keenan’in kişisel Twitter adresinden yaptığı açıklama belki de şu zamana kadar çıkan en doğru açıklama oldu. Bestelerin ve melodilerin tamamlandığını sonrasında ise sözlerinde tamamlandığını geriye sadece 1 şarkının kaldığının haberini vermişti. Çok yakında da kayıtlara başlayacaklarını belirten Maynard bu haberle hepimizi sevindirmişti. Adam Jones, Danny Carey ve Justin Chancellor’la tanışma, ayrı olarak Tool şarkılarının da öğrenileceği bir etkinlik düzenlemişlerdi.

Metal Hammer Golden Gods Icon Award Tool - Maynard James Keenan

Metal Hammer Golden Gods Icon Award töreninde konuşan Maynard “Sizler olmadan burada olamazdım. Çok teşekkür ederim. Yapılan çok iş var. Çok fazla iş tamamlandı. Kayıtlara girdiğimizi söylemek istiyorum. Önümüzdeki sene yeni müzikler duyacaksınız. ” diyerek yeni TOOL albümünü müjdeliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.