Mayıs 2018’de Netflix Ekranlarında Neler Var ? [Video]
|

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı ve bunu da sürekli değişimiyle internet ekranlarına taşıyor.

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Bu ay için 39 Netflix orijinal yapımı, 76 lisanslı film ve dizi izleyicilerin beğenisine sunulacak. Ayrıca 131 yeni lisanslı içerik Netflix Türkiye kataloğuna ekleniyor.

The Rain, Unbreakable Kimmy Schmidt, A Little Help with Carol Burnett ve Cargo’yu da göreceğimiz Mayıs ayında bakalım daha neler var ?

NETFLIX TÜRKİYE’DE BU AY – MAYIS 2018

The Rain: 1. sezon – 4 Mayıs

Bir İskandinav gerilim dizisi: Acımasız bir virüs, nüfusun çoğunu yok ettikten sonra, iki genç kardeş güvenlikleri için tehlikeli bir arayışa başlar.

Dear White People: Vol.2 – 4 Mayıs

Romantik ikilemler, bir sosyal medya trolü ve Armstrong-Parker House’daki büyük değişiklikler Sam, Lionel ve arkadaşlarını kırılma noktasına itiyor.

My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: Tina Fey – 4 Mayıs

Tina Fey ailesini, “SNL” deki değişen kültürü, geri dönmesini istediği bir anısını ve blues simgesi Buddy Guy’u anlatıyor.

Bill Nye Saves the World: 3. Sezon – 11 Mayıs

Bill ve konukları yiyeceklerin geleceğini, bağımlılık bilimini ve daha fazlasını Emmy adayı dizinin yeni bölümlerinde keşfediyorlar.

Mob Psycho 100: 1. sezon – 22 Mayıs

Bir örgüt, alçakça bir amaç için Esperleri toplamaktadır. Güçlü psişik güçlere sahip olan Mob ise sadece kendi hayatının başkahramanı olmak ister.

Terrace House: Opening New Doors: 2. Kısım – 22 Mayıs

Shion ve Tsubasa her geçen gün daha da büyüdükçe, Ami ve Takayuki’nin ilişkileri karmaşıklaşıyor ve yeni ev arkadaşları gruba katılıyor.

Fauda: 2. sezon – 24 Mayıs

Doron, intikam almak için onu hedef alan bir militanın gizli bir plan başlatmasıyla eski gizli birimi ile tekrar ekip kuruyor.

The Toys That Made Us: 2. sezon – 25 Mayıs

Uyuşturucu savaşı asla bitmiyor. Kamera ekibi Indiana, Karayipler, Detroit ve Atlanta’da kaçakçıları, kullanıcıları ve emniyet teşkilatlarını takip ediyor.

Unbreakable Kimmy Schmidt: 4. Sezon – 30 Mayıs

Kimmy teknik bir iş bulur. Titus, Mikey’i etkilemek için bir TV şovuna sahip gibi davranır ve Jacqueline de bir yetenek bulma ajansı kurar.

My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: Howard Stern – 31 Mayıs

Mayıs Çığır açan radyo kişiliği, Letterman’ın son derece geniş kapsamlı röportaj serilerinde son sahneyi sahneliyor.

FİLMLER

Sometimes – 1 Mayıs

HIV testi sonuçlarını merakla bekleyen yedi yabancı, klinik resepsiyoncunun erken çıkması için rüşvet vermeye karar verir, birinin pozitif olduğunu öğrenmesi gerekmektedir.

Manhunt – 4 Mayıs

Üzerine alçakça bir suç atılan Çinli bir ilaç sektörü avukatı, tehlikeli bir kurumsal komployu durdurmak için zeki bir Japon dedektifle iş birliği yapar.

Forgive Us Our Debts – 4 Mayıs

Alacaklılar tarafından tehdit edilen yeni işsiz kalmış bir adam bir borç tahsildarı için çalışmayı kabul eder, ancak yakında onun şeytanla olan anlaşmasının beklenmedik maliyetleri olduğunu keşfeder.

The Kissing Booth – 11 Mayıs

Elle’nin ilk öpücüğü lisedeki en ateşli çocukla yasak bir romantizme yol açtığı zaman, en iyi arkadaşıyla ilişkisini riske atar.

 Cargo – 18 Mayıs

Şiddetli bir pandeminin ardından kırsal Avustralya’da bulunan enfekte olmuş bir baba, umutsuz bir şekilde bebeğine yeni bir ev ve onu kendi değişen doğasından korumak için bir yol arıyor.

Catching Feelings – 8 Mayıs

Bir Johannesburg profesörü ve gazeteci karısı, ünlü, zorlayıcı bir yazarın hayatlarına girmesiyle ilişkilerini yeni yollarla test ediyor.

Ibiza – 25 Mayıs

Harper’ın en iyi iki arkadaşı Barselona’ya yaptıkları iş seyahatinde bir araya geldiğinde ateşli bir DJ’e aşık olur.

Sara’s Notebook – 26 Mayıs

Bir kadın, onu hain, savaşla parçalanmış Congolese ormanının derinliklerine getiren kaybolan kız kardeşini aramak için can atıyor.

Netflix Orijinal Komedi

John Mulaney: Kid Gorgeous Live at Radio City – 1 Mayıs

John Mulaney’den yeni bir stand-up gösterisi.

Dany Boon: Des Hauts-De-France – 4 Mayıs

Seçmelerin yer aldığı tek kişilik bir şovda, Fransız süperstar Dany Boon memleketini, ilk komedi gösterisini ve ailelerine düşman gençlerin ebeveynlerinin zorluklarını anlatıyor.

Hari Kondabolu: Warn Your Relatives – 8 Mayıs

Hari Kondabolu, kimlik politikalarını, şöhret karşılaşmalarını, mango saplantısını ve daha fazlasını, beklenmedik twistlerle dolu bir stand-up setinde yıkıyor.

Ali Wong: Hard Knock Wife – 13 Mayıs

Yine hamile olan Ali Wong, ikinci orijinal stand-up komedisi ile geri dönüyor.

Tig Notaro Happy To Be Here – 22 Mayıs

Komedyen Tig Notaro, içsel şakalarını, komik anekdotları, ebeveynlik itirafları ve daha fazlasıyla dolu eğlenceli bir stand-up eşliğinde ortaya çıkarıyor.

Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life – 25 Mayıs

Komedi ikonları Steve Martin ve Martin Short, şov dünyasındaki ve stand-up’daki efsanevi yaşamlarıyla ilgili müzikal eskizler ve konuşmalar için bir araya geldi.

Netflix Orijinal Belgesel

End Game – 4 Mayıs

Akademi ödüllü film yapımcıları Rob Epstein ve Jeffrey Friedman’ın yönettiği End Game, hayatın ve ölümün son noktasında çalışan vizyoner tıp pratisyenlerini takip eden samimi bir vérité tarzı belgesel ile düşüncemizi değiştirmeye adanmışlar.

Evil Genius: the True Story of America’s Most Diabolical Bank Heist – 11 Mayıs

Bu belgesel-serisi, bir bankayı soygununda boynuna asılan bir bomba tarafından öldürülen bir pizzacı adamın gerçek hikayesini araştırıyor.

Explained – 23 Mayıs

Bu dizi, toplumsal sorunlardan cinsiyetler arasındaki farktan, jeopolitik politikalara kadar hayatımızı etkileyen güncel konuları gündeme getiriyor.

Netflix Animasyon

KONG: KING OF THE APES: 2. Sezon – 4 Mayıs

Lukas ve arkadaşları tarih öncesi canavarlarla dolu kayıp bir dünyayı keşfediyor, Kong’in geçmişine dair ipuçlarını ortaya çıkarıyor ve Botila’nın liderliğindeki bir robot ayaklanmasını durdurmak için yarışıyor.

THE WHO WAS? SHOW: 1. Sezon  – 11 Mayıs

Çok satan kitap serisinden uyarlama, tarihteki önemli kişileri canlandıran çizgi karakterlerden bir komedi şovu.

TROLLHUNTERS: 3. Kısım  – 25 Mayıs

Son bölüm başladığında, hem trollerin hem de insanların kaderi dengede kalıyor. Gunmar dünyayı karanlıktan kurtarmayı başaracak mı?

WORLD OF WINX: 1. Sezon  – 04 Mayıs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.