Marvel Yapımı Black Panther Fragman Yayınlandı

Marvel Yapımı Black Panther Fragman Yayınlandı

Captain America: Civil War ile Marvel evreni’ne dahil olan Black Panther’in ilk fragmanı yayınlandı.

Ryan Coogler‘ın yönetmenliğini yaptığı Marvel evreninin yeni gözdelerinden Black Panther çok yakında vizyona girecek. “Black Panther”, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini, yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve efsanenin bütün gücünü açığa çıkarmak zorundadır.

Marvel Black Panther Fragman

Chadwick Boseman, Andy Serkis, Michael B. Jordan, Martin Freeman, Lupita Nyong’o ve Forest Whitaker gibi isimlerin bulunduğu film 16 Şubat 2018’de vizyona girecek. Aşağıdaki bağlantıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.